logo

UYAN EY MÜSLÜMAN! FİLİSTİNLİ KARDEŞİNİ KATLEDİYORLAR

Sarı Şeytan ABD Başkanı Trump’ın, büyükelçiliğini terör devleti siyonist İsrail’in sözde başkenti olarak kabul ettiği Kudüs’e taşıdığı gün iyice azan katil sürüleri, Gazze sınırında gösteri yapan silahsız Filistinli kardeşlerimize havadan ve karadan ateş saçtı. 41 Filistinli şehid olurken, binlerce kişi de yaralandı. Bir avuç domuzun ettiğine, milyarlarca Müslüman bir olup hesap soramıyor.

UYAN EY MÜSLÜMAN! FİLİSTİNLİ KARDEŞİNİ KATLEDİYORLAR

SİYONİST KÖPEKLER NEKBE GÜNÜ’NDE TOPLANDI

Tüm dünyanın karşı çıkmasına rağmen işgalci terör devleti İsrail’in başkentini Kudüs olarak tanıdığını söyleyen sarı şeytan Trump, dün de büyükelçiliğini Kudüs’e taşıdı. Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs’e yapılan bu aşağılık davranış, İslam dünyası ve özellikle Türkiye’de yapılan gösterilerle lanetlendi. Filistinliler, siyonist köpeklerin Nekbe Günü’nde yaptığı bu açılışı protesto etmek için Gazze sınırına toplandı. Silahsız bir şekilde sınırda toplanan kalabalıktan korkan İsrailli teröristler gerçek mermilerle Filistinliler’e ateş açtı. Teröristlerin açtığı ateş sonucu 41 Filistinli şehid olurken, binlerce kişi ve 9 gazeteci yaralandı.

İSRAİL’İN KATLİAMLARI BİR AN ÖNCE DURDURULMALI

Filistin Hükümeti, uluslararası topluma çağrıda bulunarak İsrail’in Gazze Şeridi’nde sürdürdüğü katliamı durdurmasını istedi. Filistin Hükümeti Sözcüsü Yusuf el-Mahmud tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Arap ve İslam hükümetleri ile dost ülkelere Gazze’de İsrail tarafından akıtılan kanı durdurmaları için her türlü çabayı göstermeleri, İsrail işgal gücü ile mücadelesinde Filistin Yönetiminin yanında yer almaları çağrısında bulunuyoruz” denildi. Açıklamada, İsrail’in katliamlarının durdurulması için tüm dünyanın gecikmeksizin devreye girmesi ve Filistin halkına uluslararası toplum tarafından koruma sağlanması çağrısı yapıldı.

BU ZULME DUR DEMENİN ZAMANI GELDİ

Sarı şeytan ABD Başkanı Trump’ın katılmadığı açılışa kızı Ivanka Trump ve damadı Jared Kushner ile siyonist İsrail’in sözde Başbakanı Netanyahu ve sözde yetkilileri katıldı. Bir avuç domuzun biraraya gelip tüm Avrupa ülkeleri ve İslam dünyasını karşısına alarak yaptığı bu işgal girişimi sonucu ABD’nin Kudüs’teki büyükelçilik binası resmen açılmış oldu.
Özellikle Türkiye’nin sert tepki verdiği açılışa 120’den fazla Avrupa ülkesi de tepki gösterdi. Sadece Macaristan, Romanya ve Çekya gibi Avrupa ülkelerinin katıldığı açılışta 32 ülke temsilcileri hazır bulundu. Bir avuç domuz hem Filistin’i hem Kudüs’ü işgal etti hem de Müslümanlar’ı katletti. Artık bu zulme dur deme vakti geldi.

Etiketler:
Share
700 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ