logo

Ümraniye Sancak Bosna Derneği’nden Ali Koç’a ziyaret


facebooktwitter
Kerim Öztürk
umraniyegundemi@gmail.com

Ümraniye Sancak Bosna Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Metin Sancak başkanlığındaki Ümraniye Sancak Bosna Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’a nezaket ziyaretinde bulundu. Fenerbahçe Ülker Stadyumu’ndaki başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette dernek yönetiminden Levent Selvili, Fatih Yıldız ve Kemal Sancaklı da bulundu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç, Sırbistan’da Boşnak nüfusun yoğun olarak yaşadığı Sancak Bölgesi’nin en büyük kenti Yeni Pazar’ın (Novi Pazar) takımı FK Novi Pazar takımının Fenerbahçe Kulübü ve Fenerbahçe taraftarının gönlünde ayrı bir yerinin olduğunu kaydetti.

Ümraniye Sancak Bosna Derneği Başkanı Metin Sancak ise Fenerbahçe taraftarının Sancak Bölgesi’nin Müslüman şehri Novi Pazar takımına yönelik ‘Kalbimiz seninle Novi Pazar” pankartını unutmadıklarını ifade ederek Başkan Ali Koç’a teşekkür etti.

Dernek Başkanı Sancak, Novi Pazar’dan bir grup gencin İstanbul’a gelerek Fenerbahçe maçında Sarı-lacivertli taraftarlar ile kucaklaşmak ve bu arada Anıtkabir ziyaretinde bulunmak istediklerini ifade ederek bu gençlerin ayrıca spor malzemelerine ihtiyaç duyduklarını belirtti.

Gereken desteğin sağlanacağını belirten Ali Koç, hatta Novi Pazar ile bir kardeşlik maçının bile yapılabileceğini söyledi.

Ümraniye Sancak Bosna Derneği Başkanı Metin Sancak, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’a üzerinde Novi Pazar futbolcularının imzalarının bulunduğu formayı hediye ederek, Fenerbahçe’ye başarılar diledi.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gazetesi // 8.04.2022

Etiketler: » » » » »
Share
249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Ümraniye’de zincir marketlere giren şahıs tutuklandı

  25 Nisan 2023 TÜM MANŞETLER, ÜMRANİYE HABER

  Ümraniye’de 3 zincir markete girerek gıda malzemesi çalan şahıs tutuklanarak ceza evine gönderildi. İstanbul Emniyet müdürlüğü görevlileri, "İşyerinden ve kurumdan hırsızlık" suçu ile ilgili Ümraniye ilçesinde yürütülen çalışma başlattı. Geçtiğimiz Perşembe günü saat 14.30 sıralarında Dudullu Mahallesi'nde faaliyet gösteren 3 zincir marketten hırsızlık yapıldığına dair ihbar alınması üzerine ekipler olay yerlerine gitti. Çaldıklarını montuna sakladı Olay yerlerinde yapılan çevre ve güvenlik kameraları incelemelerinde, kimlik bilgi...
 • Özcan Baripoğlu, sessizler için iktidara gelmek zorundayız! 

  17 Nisan 2023 GENEL, GÜNCEL, POLİTİKA, TÜM MANŞETLER, ÜMRANİYE HABER

  CHP İstanbul 1. Bölge milletvekili Dr. Özcan Baripoğlu, “İpek hemşire için, teknisyen İsmail için, Profesör Fuat için, doktor Gökhan için, mühendis Ali için… Çok insan için iktidara gelmek zorundayız. İşçiler, emekliler, ev hanımları, öğrenciler, beyaz yakalılar, mavi yakalılar, kuryeler, bakım işinde çalışanlar vs. yani biz, sessizler için onlar adına iktidara gelmek zorundayız.”   Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs’ta yapılacak. Yüksek Seçim Kurulu’na listelerin sunulmasıyla birlikte seçime kısa bi...
 • Ümraniye’de farkındalık programı

  13 Nisan 2023 EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, TÜM MANŞETLER, ÜMRANİYE HABER

  2 Nisan otizm farkındalık günü kapsamında yürütülen uygulamalı farkındalık programı özel ve devlet okulları işbirliği bu hafta da devam etti. Ümraniye Şakire Hanım Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri ile Era Koleji Ümraniye kampüsü öğrencileri bir araya gelerek sosyal yaşam becerilerini destekleyecek çalışmalarda bulundu. Uygulama okulunda otizm hakkında gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra lise düzeyinde normal gelişim gösteren kolej öğrencileri sınıf ortamında gözlem ve ortak müfredat çalışmalarına dahil oldu. İki hafta süren...
 • Ümraniye’de ev sahibi ile kiracının fahiş zam kavgası!

  13 Nisan 2023 GENEL, GÜNCEL, TÜM MANŞETLER, ÜMRANİYE HABER, YAŞAM

  Son dönemde artan kira fiyatları ev sahibi ile kiracıları karşı karşıya getirmeye devam ediyor. Ümraniye’de 2 senedir kirada oturan Recep Emirhan Dinç ile ev sahibi arasında kira zammı tartışması çıktı. Ev sahibi, bin 500 lira olan kirayı 6 bin liraya çıkarmak isteyince kiracı Emirhan Dinç zammı kabul etmedi. Ev sahibi, kiracıya ‘eve zarar vermişsin’ diyerek kapısına geldi. İkili arasında burada çıkan tartışmada kiracı darbedildi. "Görüntü alırsan saldırırım" Cep telefonuna yansıyan görüntüde kiracı Recep Emirhan Dinç koşara...