logo

AK PARTİ ÜMRANİYE’DE İSTİFA DEPREMİ!

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu görevinden istifa etti.


AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu görevinden istifa etti. Çakıroğlu’nun istifası teşkilatta şok etkisi yaptı. Teşkilattan birçok isim istifaya tepki gösterdi. AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı bugün bayramlaşmak için ilçe teşkilatında bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın da katıldığı bayramlaşmada belediye başkanı Hasan Can ve ekibi yer almadı. Ataş’ın yapmış olduğu konuşmasında teşkilatlarda değişim yapılacağı üzerine vurgu yapması dikkatlerden kaçmadı. İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu bayramlaşmanın ardından ilçe binasından ayrıldı. Daha sonra Çakıroğlu’nun akşam saat 20.00 sularında istifa ettiğini açıklaması başta ilçe yönetimi olmak üzere teşkilatın bütününde şok etkisi yaptı. Çakıroğlu’nun istifasına yönetim ve teşkilat üyelerinden ise sert tepki geldi.

Edinilen bilgiye göre; Çakıroğlu’na istifa etmesi gerektiğini İl Başkanı Selim Temurci’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile ulaştırıldığı öğrenildi.

İŞTE ENVER SEDAT ÇAKIROĞLU’NUN İSTİFA METNİ:

Ümraniyemizde son zamanlarda teşkilatımızda yaşanan olumsuzluklar nedeniyle teşkilatımızın daha fazla zarar görmemesi için 2014 yılından beri yürüttüğüm Ak Parti İlçe Başkanlığından istifa ediyorum.

Bizi bu sürece götüren sebepleri Ümraniye teşkilatımız çok iyi biliyor o yüzden fazla açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Yaşadığımız süreçte ortaya koyduğumuz tavır inandığımız doğrulara sahip çıkma amacından başka bir şey değildi. Aynı zaman dilimine geri dönsem yine aynı tavrı gösteririm.

Bu süreçte kişisel hırslarına boyun eğmeyen, gücün karşısında eğilmeyen hak ve hakikatin yanında duran tüm arkadaşlarıma en kalbi duygularla teşekkür ediyorum.

Kişisel hırsları, kaprisleri, egoları ve oyunlarıyla Ümraniye’ye fitne sokanları ve onlara menfaatleri doğrultusunda destek verenleri de Allah’a havale ediyorum.

Bütün arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Hakkınızı helal edin.

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar diyor hepinize saygılarımı sunuyorum.

Etiketler: » » » »
Share
2163 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ