logo

YAKUP FINDIK, “HERKESİ YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ”

Partisinin tanıtım toplantısında konuşan İYİ parti Ümraniye İlçe Başkanı Yakup Fındık, “Büyük hedeflerle kurduğumuz Ümraniye ilçe teşkilatında, aklında ve kalbinde vatan sevgisi olan herkesi yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Örgütlenmesini tamamlayan Ümraniye İYİ Parti, Genel Başkan Yardımcısı, Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ’ın da katıldığı tanıtım toplantısında göreve hazır olduğu mesajını verdi.

Kamuoyuna açık olarak gerçekleştirilen ilk toplantı olma özelliği taşıyan Ümraniye İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nın yemekli tanıtım toplantısı yapıldı. Trabzon Park Kuzeytepe Kır mekanda düzenlenen toplantıya, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yanı sıra İYİ Parti Kurucu üyeleri Vedat Yenerer, Vedat Bayram, Berat Yılmazer ve aralarında bugüne kadar çeşitli partilerde görev almış isimlerin de bulunduğu ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Geceye ayrıca katılanlar arasında Özdağ’ın danışmanı Adem Taşkaya ve avukatlarından Alparslan Turan ve MHP Ümraniye eski ilçe başkanı İsmail Türk de vardı.

İYİ PARTİ TÜRKİYE’YE “İYİ GELECEK”

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ümraniye İlçe Başkanı Yakup Fındık, “Ülkemizin uzun zamandan beri hukuka, adalete ve huzura ihtiyacı vardı işte bu nedenle İYİ Parti Türkiye’ye çok iyi gelecek” dedi.

HERKESE KAPIMIZ AÇIK

“Büyük hedeflerle kurduğumuz Ümraniye ilçe teşkilatında, aklında ve kalbinde vatan sevgisi olan herkesi yanımızda görmek istiyoruz” diyen Fındık, “Herkese kapılarımız açık. Hep birlikte çok çalışacağız, durmayacağız, yapıcı ve birleştirici olup hoşgörülü siyaset anlayışı ile partimizi iktidara taşıyacağız. Bizler istiyoruz ki ülkemiz iyi olsun, umutlarımız iyi olsun, hayallerimiz iyi olsun, yarınlarımız iyi olsun, Ümraniyemiz iyi olsun ve yine bizler istiyoruz ki Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Cumhurbaşkanı olsun” diye konuştu.

ÖZDAĞ: “İKTİDAR İÇ VE DIŞ SİYASETTE ARTIK BİTMİŞTİR!”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ ise konuşmasında; Ümraniye Teşkilatı’nın bir ilke imza atarak ilk dayanışma yemeği düzenleyen ilçe olarak partinin tarihine önemli bir not düştüğünü kaydetti. İYİ Parti’nin ülkenin her derdine iyi geleceğini söyleyen Özdağ, iktidarın gerek dış politikada gerekse de iç siyasette artık çöktüğünü iddia etti. Medyanın belirli güçlerin elinde olduğunu ve kendilerine yer vermediğini ifade eden Özdağ, ‘Ambargo’ isimli bir internet  televizyonu kurarak seslerini duyurmaya çalıştıklarını söyledi.

İYİ PARTİ TÜM HESAPLARI ALTÜST ETTİ

İYİ Parti’nin kurulması ile Türk siyaset tarihinde tüm hesapların alt-üst olduğunu ifade eden Özdağ, “Önce parti kuramazlar dediler, baktılar ki parti kuruldu bu kez kuranlar tutuklanır dediler. Şimdi de anketlerde çıkan sonuca bakıyorlar ve uykuları kaçıyor” şeklinde konuştu. Referandumda sandıklara sahip çıktıklarını fakat YSK’yı hesaba katmadıklarını ifade eden Özdağ, “Bu kez hem sandıklara hem de YSK’ya sahip çıkacağız ve ilk seçimde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Cumhurbaşkanı olacak ve parlamenter sistem geri gelecek” dedi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1675 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ