logo

ÜSKÜDAR’DA ROMANLARA BİR DESTEK DAHA

Roman vatandaşların sorunlarını ulusal ve yerel düzeyde irdeleyerek kısa sürede nitelikli çözümler sunan AK Parti, Üsküdar’da anlamlı bir oluşuma daha imza attı. Türkiye’nin ilk Roman Komisyonu çalışmalarına başladı.

HUZUR şehri Üsküdar’da Roman vatandaşlara yönelik önemli bir oluşuma daha imza atıldı. Her vatandaşın talebi ve önerisini dikkate alarak hizmete devam eden AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, Romanlara yönelik önemli bir proje için kolları sıvadı. Daha önce Selamı Ali Mahallesi’nde Romanlara özel olarak hizmet veren 1000 kişilik düğün/etkinlik ve kapalı spor salonunun kazandırıldığı Üsküdar’da bu kez Türkiye’nin ilk Roman Komisyonu kuruldu. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan ve Yardımcısı Salih Kalyoncu’nun desteğiyle çalışmalarına resmen başlayan komisyon, ilçedeki Roman vatandaşlarının sorunları, ihtiyaçları ve birçok konuyu ele alarak çözüme yönelik destek sağlayacak.

“ÜSKÜDAR VE TÜRKİYE’YE HAYIRLI OLSUN”

Romanları onure eden çalışmalarından ötürü İlçe Başkanı Adem Kaan Pehllivan, Yardımcısı Salih Kalyoncu  ve ilçedeki tüm kademelere teşekkür eden Roman Komisyonu Başkanı Ercüment Ertopuzlu, “Bu oluşumu önemseyen ve kendisine bağlı tek komisyon olması ile biz Romanları ayrıca onure eden teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu oluşum Üsküdarımıza ve Türkiye’ye hayırlı olsun” dedi.

Etiketler: » » »
Share
1150 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ