logo

ÜSKÜDAR-ÜMRANİYE METRO HATTI NE ZAMAN AÇILACAK?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, “Üsküdar-Ümraniye metro hattı bitmek üzere. Tahmin ediyorum önümüzdeki bir ay içerisinde açılışını yapmış oluruz” dedi.

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile birlikte Üsküdar’da yapımı devam eden Üsküdar Meydan Düzenlemesi çalışmasının yapıldığı şantiye alanına gelerek yetkililerden bilgi aldı. Bir süre çalışmaları yerinde izleyen Başkan Uysal daha sonra bir basın açıklaması yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelişinin bir ay olduğunu anımsatan Uysal, bu süre zarfından İstanbul’da yapımı devam eden projelerle ilgili brifing aldığını kaydetti. Bundan sonra ilçelerdeki projeleri yerinde ziyaret edeceğini kaydeden Uysal, bu kapsamda ilk ziyaretini Üsküdar’dan başlattığını vurguladı.

29 Ekim Pazar günü açılması beklenen Üsküdar-Ümraniye metrosu için konuşan Uysal, “Üsküdar-Ümraniye metro hattı bitmek üzere. Tahmin ediyorum önümüzdeki bir ay içerisinde açılışını yapmış oluruz” dedi.

Üsküdar Ümraniye Çekmeköy Sancaktepe Metrosu Ne Zaman Açılacak?

Etiketler: »
Share
2319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ