logo

UMRE İÇİN BİRİKTİRDİĞİ ALTINLARI DÜŞÜRDÜ!

Ümraniye’de umre için altın biriktiren ancak parkta düşüren yaşlı kadın, altınları bulan kişinin geri getirmesini istiyor.

Ümraniye’de 67 yaşındaki Arzu Tunç umre için biriktirdiği beş adet reşat altınını çay bahçesinde düşürdü. İhtiyar kadının düşürdüğü 10 bin lira değerindeki altınları cebe indiren şahıs güvenlik kameralarına yansırken, Umre’ye gitme hayali kuran Arzu Tunç, altınlarını bulan kişin geri getirmesini bekliyor.

EVE GİDİNCE FARK ETTİ

Vefat eden eşinden kalan emekli maaşı ile geçinen ve tek başına yaşayan 67 yaşındaki Arzu Tunç, gittiği bir çay bahçesinde çay almak için ilelerken üzerinde bulunan ve beşi bir yerde tabir edilen reşat altınlarını düşürdü. Altınlarını düşürdüğünü ise eve geldikten sonra fark eden Arzu Tunç, bunun üzerine gittiği yerleri araştırmaya başladı. Çay bahçesinin kameralarına baktıran Arzu Tunç, altınlarını büfenin yanında düşürdüğünü ve bu altınları da cep telefonu ile konuşan bir kişinin cebine koyduğunu gördü. İhtiyar kadın güvenlik kameraları tarafından kaydedilen olayın ardından polis merkezine giderek başvuruda bulundu. Arzu Tunç, olayın ardından on gün geçmesine rağmen hala bulunamayan şahsa ise çağrıda bulunarak, Umre’ye gitmek için biriktirdiği altınlarını geri getirmesini istedi.

Etiketler: » » »
Share
971 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ