logo

ÜMRAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ’NİN NAMIK KEMAL ŞUBESİ AÇILDI

Özel Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Namık Kemal Şubesi açıldı. Siyaset ve iş dünyasından yoğun katılımın olduğu açılışın kurdelesini eski Ümraniye Belediye Başkanı Mehmet Bingöl protokol ile birlikte kesti.

 

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 27.04.2019


Sağlık alanında yaptığı başarılı çalışmalarla 25 yıldır halka hizmet veren Ümran Hizmet Vakfı bünyesinde faaliyetlerine devam eden Özel Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Namık Kemal Şubesi’nin açılışı görkemli bir törenle yapıldı. Açılışa eski Ümraniye Belediye Başkanı Mehmet Bingöl, Özel Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ramazan Gürsel Uçar, şirket ortaklarından Dr. Mustafa Güzel, Ümran Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faik Topal, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, tanınmış hocalardan Hüsnü Gezer ve İmdat Kaya’nın yanı sıra muhtarlar, siyaset ve iş dünyasından yoğun katılım oldu.

BİNGÖL, “YAPILAN ÇALIŞMALARI GÖRDÜKÇE ÇOK SEVİNİYOR VE GURUR DUYUYORUM”

Açılış töreninde bir konuşma yapan eski Ümraniye Belediye Başkanı Mehmet Bingöl, “Ümraniye ilçesine 1994 yılında başkan olarak göreve başladığımızda halkımızın sağlık hizmetlerine erişiminin kolaylaştırmak için belediye bünyesinde bir dispanser kurarak hizmete başladık. Gayemiz ucuz ve kaliteli hizmeti ihtiyacı olan vatandaşla en uygun şekilde buluşturmaktı. Bu amaçla çıktığımız yolda 25 yıl geride kaldı. O günlerde neden bu alanda Avrupa ya da Amerika’daki standardı ülkemize getirmeyelim diyorduk. Çok şükür ki arkadaşlarımız bugün bu hizmetleri bu seviyeye çıkardılar. Yapılan çalışmaları gördükçe çok seviniyor ve gurur duyuyorum. Allah herkesten razı olsun. Açılan şubenin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Halkımız bilmelidir ki Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri’nde derdine mutlaka çare bulunur. Ekonomik anlamda da çok uygun bir fiyat politikası var” dedi.

Dr. UÇAR, “SAĞLIK AĞIZDAN BAŞLAR”

Ağız ve diş sağlığının insan hayatındaki en önemli alan olduğunu ifade eden Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ramazan Gürsel Uçar ise yaptığı konuşmada “Özellikle vurgulamak isterim ki sağlıklı olmanın en temel koşulu sağlıklı bir ağız ve diş yapısıdır. Sağlık ağızdan başlar. 25 yıldır halkımıza ucuz ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak tek gayemiz oldu. Yürüdüğümüz bu yolda Namık Kemal Şubesi’ni açmış olmak bana ve arkadaşlarıma büyük mutluluk veriyor. Allah hayırlı uğurlu etsin” diye konuştu.

Daha sonra emekli imam Hüsnü Gezer’in duasının ardından Özel Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Namık Kemal Şubesi’nin açılış kurdelesi eski Ümraniye Belediye Başkanı Mehmet Bingöl ile protokol birlikte keserek hayırlı olması niyazında bulunuldu.

Tüm diş tedavilerinde açılışa özel yüzde 20 indirim uygulanan Özel Ümran Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Namık Kemal Şubesi’nde ayrıca muayene ve röntgen için ise hiçbir ücret talep edilmiyor.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1836 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ