logo

ŞİLE YÖNDER KOLEJİ’NDE İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM

“Her Çocuk Eşittir” sloganıyla yola çıkan Şile Yönder Koleji, Şile’de bulunan devlet okullarının 1-2-3-4 sınıf öğrencilerine “Şile Yönder Kolejinde İngilizce Öğreniyorum” programı kapsamında 4 Kasım – 13 Ocak tarihleri arasında her Cumartesi günü ücretsiz İngilizce eğitimi verecek.

 
 

ŞİLE’nin ilk özel okulu olan ve Orman Okulu ile eğitim alanındaki alışkanlıkları ve standartları değiştirerek, bu yıl eğitime başlayan Şile Yönder Koleji sosyal sorumluluk bilinciyle Şile’deki çocuklara yönderlik edecek.

Bu programa katılan öğrenciler Görsel Hafıza Teknikleriyle Kelime Öğretimi, Konuşma Kulübü, Drama eğitimi ile Türkçe ’den tamamen arındırılmış bir ortamda eğlenceli aktiviteler, sohbet ve eğitici egzersizlerle dolu geçen bir program eşliğinde İngilizce konuşmaya ve anlamaya başlayacak beceriler geliştirecek.

İngilizce Pratik Atölyelerine başvuruların beklenenden fazla olması nedeniyle ilk aşamada 40 kontenjan ve 2 sınıf halinde açılması planlanan program, Şilelilerin yoğun ilgisi nedeniyle 4 sınıfa çıkarıldı. İlk hafta 62 öğrenciye eğitim veren Şile Yönder Koleji,  başvuruların devam etmesi halinde 3 Şubat-7 Nisan 2018 tarihlerinde yeni grup öğrenciler de eğitime devam etmeyi planlıyor.

Detaylı bilgi için;

Esin Tonbul

02167041577

Etiketler:
Share
881 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ