logo

SALON VALS’TAN ESNAF SANATKARLAR İFTARI İÇİN AÇIKLAMA

Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası iftarında yaşanan sıkıntı üzerine, Oda Başkanı Mehmet Özdil’in “İşletmenin hatası” şeklindeki konuşmasına Salon Vals’tan tepki geldi.


13 Haziran Salı akşamı yapılan iftarda yaşananların perde arkasını Ümraniye Gündemi’ne anlatan Salon Vals ortaklarından Tuncer Tuna, şunları söyledi:

“Bizim ile 1500 kişilik sözleşme yaptı. Ogün buraya 3 bin kişi geldi. Salonumuzun böyle bir kapasitesi yok zaten. Buna rağmen yinede 1800 kişilik servis açıldı ve 2200 kişiye de yemek ikramında bulunuldu. Ona rağmen yetiştirmek mümkün değildi. Çünkü insanlar oruç en kısa sürede servis edilmesi lazım ki yemeklerini yiyebilsinler. İnsanlar salonun dışına kadar taşmıştı adeta izdiham vardı.

Burada Sayın Mehmet Özdil bu kadar katılım olacağını bilemezdi tabi. Yoğun katılımın olması onun açısından güzel bir şey. Teveccüh var demektir ancak Sayın Özdil’in konuşmasında yaşanan sıkıntıyı tamamen işletmemize yıkarak “işletmenin hatası” demesi hoş olmadı.

Ve bu söylemden yola çıkarak bize de sorulmadan İşletmemiz hakkında olumsuz haber yapılması doğrusu bizi üzdü. Daha sonra Sayın Özdil ile de bu konuyu konuştuk. Kendilerinin de hatası olduğunu kabul etti. Çokta büyütülecek bir mesele değil aslında.

Bugüne kadar Salon Vals’ta yapılan tüm organizasyonlardan hizmet noktasında tecrübeli ekibimizle alnımızın akıyla çıkmışız. İnsanların Salon Vals’ı tercih etmelerindeki en önemli etkende bu hizmet anlayışıdır.”

 

Etiketler: » » » » »
Share
1655 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ