logo

SAADET ÜMRANİYE’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Saadet Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi’nde İlçe Başkanlığı’na Yakup Kasımay seçildi.

HABER: Kerim ÖZTÜRK //Ümraniye Gündemi Gazetesi// – 30.12.2017 / CUMARTESİ

Saadet Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı 6’ncı Olağan Kongresi, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Ümraniye Semazen konferans salonunda düzenlenen kongrede seçime tek listeyle giren Yakup Kasımay yeni ilçe başkanı seçildi.

Partililerin yoğun katılım sağladığı kongreye, Genel Başkan Karamollaoğlu’nun yanı sıra İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yaman, İl Başkan Yardımcıları Abdulkadir Çelebi, Şaban Aydın, Yaşar Kangel, Ümraniye Belediyesi eski Başkanı Mehmet Bingöl, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Balta, STK temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Yusuf Yüksel’den bayrağı teslim alan Yakup Kasımay, kendisine verilen görevin büyük sorumluluk gerektirdiğini belirterek, teşkilatın tüm mensupları ile sorumlukları yerine getireceklerini söyledi.

ÜMRANİYE VE İSTANBUL’A YENİDEN MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ

Kasımay, teşkilatlarının modeline uygun çalışarak Ümraniye’nin desteğini alacaklarına inandıklarını ifade ederek, “Önceliğimiz yerel seçimler. Daha sonra 2019 başkanlık sistemi seçimleri. Ümraniye ve İstanbul Milli Görüş belediyeciliğini özlüyor. İnşallah bu özlem çok yakın bir tarihte sona erecek. Allah nasip ederse Ümraniye ve İstanbul’da Milli Görüş bayrağını dalgalandıracağız” diye konuştu.

Kongrede Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mustafa Yaman birer konuşma yaparak Ümraniye İlçe Başkanlığı’nın 6’ncı Olağan Kongresinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak partilileri selamladılar.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2053 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ