logo

MHP ÜMRANİYE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

MHP Ümraniye İlçe Yöneticileri, Mahalle Başkanları ve partililer İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu iftarda bir araya geldi.


Milliyetçi Hareket Partisi Ümraniye İlçe Teşkilatı Ümraniye Sondurak TRT lojmanları meydanında büyük bir iftar verdi. İlçe Başkanı Andan Çakıroğlu’nun ve yönetiminin ev sahipliğindeki iftara mahalle başkanları ve partililerin yanı sıra Ümraniye Belediyesi Başkan Danışmanı Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mehmet Yıldız, muhtarlar, bir grup Ümraniyespor taraftarı katıldı. İftara yoğun katılım oldu.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Andan Çakıroğlu, “Kadir Gecesine müteakip düzenlemiş olduğumuz iftarımıza katılarak bizi onurlandıran tüm davetlilere ve ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum. Kadir geceniz mübarek olsun. Dualarımızın kabul ve makbul olması dileğiyle saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Ayrıca yaklaşan Ramazan bayramınızı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum ” dedi.

 

Etiketler: » »
Share
1037 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ