logo

İŞTE ÇAĞDAŞ TÜRKİYE! DEVLET RİCALİ TAM KADRO KONÇERTO KONSERİNDE!

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde konser verdi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlar tam kadro konser için oradaydı.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO), 2019 – 2020 Konser Sezonunu Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde verilen konserle açtı.

Açılış konserine; Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası 1. Şefi Rengim Gökmen yönetiminde ki konserin solistleri, Güher – Süher Pekinel ikilisi açılış konserinde Fransız besteci Francis Poulenc’in iki Piyano ve Orkestra için yazmış olduğu konçertosunu seslendirdi.

Etiketler: » » » » »
Share
1206 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ