logo

İŞADAMI YÜCEL AYDIN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

Sanayici ve işadamı Yücel Aydın, 31 Mart’da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Ümraniye Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 10.11.2018


Aydın Tekstil ve EMPY Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sivas Vadi Federasyon Başkanlığını yürüten Yücel Aydın, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Yücel Aydın’ın hayatında dönüm noktası olacak bu özel günde hemşehrileri, sevenleri ve partili bir grup Aydın’ı yalnız bırakmayarak destek verdi. Ümraniye Çarşı Alemdağ Caddesinde destekçileriyle bir araya gelen Yücel Aydın ve beraberindekiler hep birlikte AK Parti İlçe Merkezine doğru yürüdü.

AK Parti İlçe Başkanlığı binasına gelerek müracaatta bulunan Yücel Aydın, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Ümraniye’ye hizmet etmek için AK Parti’den Belediye Başkan aday adayı olduğunu söyledi.

ÜMRANİYE’MİZE HİZMET ETMEK İÇİN BU ZOR GÖREVE TALİP OLDUK

Aydın, “Partimizin ve liderlerimizin koyduğu hedeflerde hizmet etmek ve bu hedefe ulaşmakta katkı sunmak için Ümraniye Belediye Başkan aday adaylımızı resmi olarak yaptık. Ümraniye’mize hizmet için bu zor göreve talip olduk. Bu görev bize verilirse Ümraniye’ye bir vizyon katmak, bir değer katmak ve Ümraniye’nin gelişim noktasında her türlü desteği sunmak için canla başla çalışacağımdan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Bu niyetin dışında hiçbir beklentimiz ve düşüncemiz yoktur. Ümraniye’nin daha gelişmiş ve yaşanılabilir bir ilçe olması noktasında çok büyük hizmetlere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yapılacak hizmetlere katkı vermek için buradayım” dedi.

#YücelAydin #AKpartiÜmraniye

Etiketler: »
Share
1097 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ