logo

İBB’nin BELTUR tesislerinde içki satışı rezaleti!

İBB’nin Müze Gazhane BELTUR tesislerindeki içki satışı akıllara Ekrem İmamoğlu’nun vaatlerini getirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait Müze Gazhane BELTUR tesislerinde yapılan bir müzik konserinde alkollü içki satışı gerçekleştirildi. Sosyal medyaya düşen görüntüler tepkilere sebep oldu.

Ekrem İmamoğlu daha öncesinde yaptığı bir konuşmada alkollü satış gerçekleştirileceği yönündeki iddialara şöyle cevap vermişti: “Geçenlerde duyuyorum efendim neymiş belediyenin sosyal tesislerinde alkol olacakmış. Ben 9 tane sosyal tesis açtım Beylikdüzü’nde. Birinde alkol var mı Allah aşkına ya? Bizim dönemimizde açıldı, 5 yılda. Yani İstanbul’da benim tek derdim olabilir. Sosyal tesislerde insanlarına hizmet etmek” Programı yöneten İsmail Küçükkaya’nın “Bu alkol meselesine… Hiç girmeyelim efendim. Çok geride kalmış” diyerek araya girmesi üzerine İmamoğlu “Ama bunlar dedikodu, bunlar bitsin istiyorum” demişti.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya düşen görüntülerde ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Müze Gazhane tesisinde gerçekleşen caz konserinde alkol satışı yapıldığı ortaya çıkması akıllarda soru işaretleri oluşturdu!

1994’ten bu yana ilk kez belediye sosyal tesislerinde alkol satışı gerçekleştirilmesi Ekrem İmamoğlu’nun vaatlerini akıllara getirirken CHP belediyeciliğinin hizmet anlayışını da gözler önüne seriyor.

Son görüntüler ile tutarsızlığa düşen Ekrem İmamoğlu’nun destekçileri ise sosyal tesislerde içki satışını destekleyen açıklamalar yaptılar. Sosyal tesislerde içki rezaleti hakkında İBB’den hala resmi açıklama yapılmadı!

Etiketler: » » » »
Share
317 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ