logo

HÜSEYİN AVNİ YARDIMCI’DAN ÖZDİL’E ZİYARET

Ümraniye Belediyesi CHP eski meclis üyesi Hüseyin Avni Yardımcı, Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil’i ziyaret etti. Yardımcı, geçtiğimiz ay olağan genel kurulunu yapan ve tekrar seçilen Özdil’i tebrik etti.

HABER: Kerim ÖZTÜRK //Ümraniye Gündemi Gazetesi// 

Ümraniye Belediyesi CHP eski meclis üyesi Hüseyin Avni Yardımcı, Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Yardımcı’ya  CHP Şile Eski İlçe Başkanı Sacit Terzi eşlik etti.

YARDIMCI: “EKONOMİDE CİDDİ REFORMLARIN YAPILMASI GEREKİYOR”

Ekonomi, esnaf ve sorunlarının konuşulduğu ziyarette konuşan Yardımcı, “Ekonomik gidişat ve son dönemde dolar kurundaki artış ülkemiz ve özellikle esnafımız açısından ümit verici değil. Seçim sathına girdiğimiz bugünlerde birçok alanda olduğu gibi ekonomide de her şey “Hele bir seçimler bitsin” moduna bağlanmış vaziyette. Seçimlerden sonra, bir süredir ekonomide halının altına süpürülen ve anlık çözümlerle aşılmaya çalışılan sorunların masanın üzerinde aynen öylece durduğu hatırlanacak. Ekonomide ciddi reformların yapılması, kesin ve kalıcı çözümlerin üretilmesi elzemdir” dedi.

ÖZDİL: “SONUNA KADAR ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Özdil ise “Deneyimli ve tecrübeli bir siyasetçi olan Sayın Yardımcı’ya yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok teşekkür ederim. Esnaf Odası olarak bugüne kadar esnafımızın yanında olduk, hakkını aradık bundan sonraki süreçte de sonuna kadar esnafımızın yanında olacağız ve hak mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Etiketler:
Share
1669 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ