logo

GÖKSU Sürücü Kursu 4’üncü Şubesini ÜSKÜDAR’da Açıyooor…

Sürücü kursu sektöründe marka haline gelen ve Ümraniye’de 3 şube ile hizmet veren Göksu Sürücü Kursu, bu kez sınırları aşarak 4’üncü şubesini Üsküdar’da açacak.

HABER: Kerim ÖZTÜRK / Ümraniye Gündemi Gazetesi – 21.12.2017

Bünyesinde onlarca kişiye iş imkanı sağlayan Göksu Sürücü Kursu, yeni bir istihdam alanı daha oluşturuyor. Eğitim alanındaki hizmet ve yatırımlarını sürdüren bölgenin tanınan ve sevilen işadamlarından eğitimci Sabri Şenel’in Yönetim Kurulu Başkanlığındaki Göksu Sürücü Kursu’nun 4’üncü şubesi Üsküdar da hizmete girdi.

GÖKSU, BU KEZ SINIRLARI AŞTI

Geçtiğimiz günlerde 3’üncü şubesini Ümraniye Şerifali’de açan Göksu Sürücü Kursu, bu kez sınırları aşarak hizmet ağını 4’üncü şubesi ile Üsküdar Ferah mahallesi Bosna Bulvarı’na taşıdı.

Anadolu yakasında bilgi, birikimi ve tecrübesi ile 29 yılı geride bırakan ve sürücü kursu sektöründe marka haline gelen Göksu, Bosna Bulvarı Şehit Yüksel Batır sokak no 27’de yeni binası ve fiziki yapısıyla sürücü adaylarına hizmet vermeye başladı.

Ümraniye Gündemi’ne konuşan Sabri Şenel, “Göksu Sürücü Kursu olarak, hizmet önceliğine, eğitim kalitesine ve müşteri memnuniyetine özen gösteren eğitim anlayışımızla hizmet verecek olmaktan gurur duyacağız” dedi.

TÜM SÜRÜCÜ ADAYLARIMIZI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

29 yıllık tecrübeleriyle Ümraniye’ye hizmet ediyor olmanın verdiği sevinci vurgulayan Şenel, “Güleryüzlü hizmet anlayışımız, eğitim kalitemizle ve bu kalitemizi gittiğimiz yerlere taşıyarak, yazılı(teorik) ve direksiyon sınavlarındaki yüksek başarı hedefimizle, araştırma ve geliştirmeye önem vermedeki azmimizle sürücü kursları arasında lideriz” dedi.

ŞENEL’DEN , 5. ŞUBE MÜJDESİ!

Ferah mahallesindeki şubenin ardından Göksu‘nun önümüzdeki günlerde 5’inci şubesini Sancaktepe’de açacakları müjdesini veren Şenel, “Kaliteli eğitimimizle tüm sürücü adaylarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” diye konuştu.

**********************************************************************************************************

Açılış tarihi: 22 Aralık Cuma 2017 (YARIN)

Saat: 14.00’de (Cuma namazına müteakip)

Adres:  Ferah Mahallesi Bosna Bulvarı Şehit Yüksel Batır sokak no 27 (MOPAŞ karşısı-Pizza Bulls Üstü)

İrtibat Tel: (0216) 412 93 53 – WhatsApp/Cep: 0553 859 74 61

Etiketler: » » » » »
Share
1491 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ