logo

GÖKSU SÜRÜCÜ KURSU 3’ÜNCÜ ŞUBESİNİ AÇTI

Sürücü kursu sektöründe marka haline gelmiş, 29 yıllık tecrübenin eseri Göksu Sürücü Kursu, 3’üncü şubesini Şerifali’de hizmete açtı.

Bünyesinde onlarca kişiye iş imkanı sağlayan Göksu Sürücü Kursu, yeni bir istihdam alanı oluşturdu. Bölgenin tanınan ve sevilen işadamlarından Sabri Şenel’in işletmeciliğini yaptığı, sürücü kursu sektöründe marka haline gelmiş Göksu Sürücü Kursu’nun 3’üncü şubesinin açılışı Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu tarafından açıldı.

ŞERİFALİ’de Tavukçuyolu caddesi üzerinde no 121/A’da hizmete açılan sürücü kursunun açılışına Kaymakam Dervişoğlu’nun yanı sıra SGM Ümraniye Müdürü Olkan Uzman, işletme sahibi Sabri Şenel, Tepeüstü mahalle muhtarı Mürsel Güleryüz, kurs çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

KAYMAKAM DERVİŞOĞLU’NDAN SABRİ ŞENEL’E TEŞEKKÜR

Trafik kazalarının çokluğuna değinen Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, insanların eğitimi için açılacak böyle sürücü kurslarının çok faydalı ve eğitimli insanlar yetiştirilmesi için gerekli olduğunu vurguladı. Kaymakam Dervişoğlu, “İlçemize yeni bir istihdam alanı açan ve bu kursumuzun açılmasına vesile olan Sabri Şenel beyefendiye teşekkürlerimi sunuyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

ŞENEL: “ÜÇÜNCÜ ŞUBEMİZİ AÇMANIN GURUR VE ONURUNU YAŞIYORUZ”

Sabri Şenel ise Kaymakam Suat Dervişoğlu’nun kursun açılışına katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “29 yıllık tecrübemizle Ümraniye’ye hizmet ediyor olmanın verdiği sevinci ve 3’üncü şubemizi açmanın gurur ve onurunu yaşıyoruz. Burası sadece ticari amaçlı açılan bir iş yeri olmayıp, eğitim açısından insanlara yararlı olabilecek bir iş kurumu olacaktır. İstanbul artık daha çok eğitimli sürücüler yetiştirebilecektir. Güleryüzlü hizmet anlayışımız, eğitim kalitemizle ve bu kalitemizi gittiğimiz yerlere taşıyarak yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Daha sonra Kaymakam Dervişoğlu ve beraberindekiler hep birlikte açılış kurdelesini keserek, Göksu Sürücü Kursu’nun 3’üncü şubesini hizmete açtı.

Göksu, yeni binası ve fiziki yapısıyla tüm sürücü adaylarını bekliyor.

Adres: Tavukçuyolu caddesi No: 121/A

İrtibat Tel: (0216) 466 80 88 – WhatsApp/Cep: 0553 755 73 11

Etiketler: » » » » »
Share
1808 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ