logo

GÖKSU SÜRÜCÜ KURSU, 3’ÜNCÜ ŞUBESİNİ AÇIYOR…

Sürücü kursu sektöründe marka haline gelmiş, 29 yıllık tecrübenin eseri Göksu Sürücü Kursu, 3’üncü şubesini Şerifali’de hizmete açıyor.

Bünyesinde onlarca kişiye iş imkanı sağlayan GÖKSU SÜRÜCÜ KURSU, yeni bir istihdam alanı oluşturuyor. Bölgenin tanınan ve sevilen işadamlarından Sabri Şenel’in işletmeciliğini yaptığı, sürücü kursu sektöründe marka haline gelmiş GÖKSU SÜRÜCÜ KURSUnun 3’üncü şubesi Şerifali’de hizmete girdi. Tavukçuyolu caddesi No 121/A’da hizmete açılan Göksu, yeni binası ve fiziki yapısıyla sürücü adaylarına hizmet vermeye başladı.

Resmi açılışı yarın gerçekleştirilecek olan GÖKSU’nun açılışına; Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu’nun yanı sıra siyaset, spor, iş dünyası ve vatandaşlardan yoğun katılım bekleniyor.

Ümraniye Gündemi’ne konuşan Sabri Şenel, “Göksu Sürücü Kursu olarak, hizmet önceliğine, eğitim kalitesine ve müşteri memnuniyetine özen gösteren eğitim anlayışımızla hizmet verecek olmaktan gurur duyacağız” dedi.

“TÜM SÜRÜCÜ ADAYLARIMIZI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ”

29 yıllık tecrübeleriyle Ümraniye’ye hizmet ediyor olmanın verdiği sevinci vurgulayan Şenel ayrıca, “Güleryüzlü hizmet anlayışımız, eğitim kalitemizle ve bu kalitemizi gittiğimiz yerlere taşıyarak, yazılı(teorik) ve direksiyon sınavlarındaki yüksek başarı hedefimizle, araştırma ve geliştirmeye önem vermedeki azmimizle sürücü kursları arasında lideriz. Kaliteli eğitimimizle tüm sürücü adaylarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” diye konuştu.

Açılış YARIN saat 14.00’de Cuma namazına müteakip yapılacak.

Adres: Tavukçuyolu caddesi No: 121/A

İrtibat Tel: (0216) 466 80 88 – WhatsApp/Cep: 0553 755 73 11

Etiketler:
Share
1105 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ