logo

Cumhuriyet gazetesi müdürün oruç hassasiyetini hazmedemedi

Her yıl ramazan ayında asparagas haberler yapıp Müslümanlara saldıran Cumhuriyet gazetesi bu yıl mesaiye erken başladı. Cumhuriyet, ramazanın ilk günü oruç hassasiyeti uyarısı yapan okul müdürüne ‘gerici’ diyerek hakaret etti.

Cumhuriyet gazetesi binası

Ramazan ayında sürekli İslami değerlere saldıran laikçi medya, mesaiye erken başladı. Kemalist Cumhuriyet gazetesi oruç hassasiyeti için uyarı yapan okul müdürünü hedef aldı.

ORUÇLULARIN YANINDA YEMEK YEMEYİN

İstanbul’un Maltepe ilçesinde bulunan bir Anadolu Lisesi’nde okul müdürünün ramazan dolayısıyla hassas davranılması gerektiğini belirten uyarı mesajını ‘gericilik’ olarak niteleyen laikçi Cumhuriyet gazetesi, “Gerici okul müdürü oruç tutmayan öğretmen ve öğrencilerin Ramazan ayı boyunca okul içinde yalnıza kantin ve mutfakta yemek yemesine ilişkin talimat verdi” ifadelerini kullandı.

EĞİTİMCİLERE HAKARET EDİLDİ

Kemalist Eğitim-İş Sendikası’nın da yorumuna yer veren gazete, eğitimcilere hakaret dolu bu sözleri haberine taşıdı: “AK Parti eğitimde gericilik konusunda vites yükseltmiştir. Okul yöneticileri ve milli eğitim müdürlerinin gericilik konusunda bir yarışa girdikleri açıkça gözlenmektedir”

Etiketler: » » » »
Share
191 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ