logo

CHP ÜMRANİYE SİTE MAHALLE TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

Ümraniye’de, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Site Mahalle Temsilciliğinin açılışı partililerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışta konuşan CHP Ümraniye İlçe Başkanı Cafer Aktürk, Ümraniye’de Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve ilçe yönetimi ile hep birlikte bir ekip olarak Cumhuriyet Halk Partisi ve Laik Cumhuriyetin bekçileri ve 24 Haziran’da ülkeye huzuru getirecek insanlar olduklarını söyledi.

Aktürk sözlerini şöyle sürdürdü: “Şu bir gerçek. Ülke gerçekten çok sıkıntılı bir süreç yaşıyor.  24 Haziranda normal bir seçim süreci yaşamıyoruz.  Önümüzdeki seçimde bir şeye kara vereceğiz. Tek adamlı bir sistem mi ya da parlamenter sistemli demokrasi mi? Parlamenter sistemin geri gelmesi için 24 Haziran mihenk taşıdır. Bu yüzden hep beraber parti içinde ne olduğunuz hiç önemli değil. Mevki makam hiç önemli değil. Çünkü makamlar gelip geçicidir. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ifade ettiği gibi “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır.”  Bizler Türkiye için varız.”

Seçime çok az bir süre kaldığını hatırlatan İlçe Başkanı Cafer Aktürk, “Bu süreçte partililerimizden istirhamım mahalle temsilciliklerimizi de kullanarak halkla iç içe olmalarıdır” dedi.

Daha sonra eski ilçe başkanları, belediye meclis üyelerinin de aralarında bulunduğu partililerce hep birlikte Site Mahalle Temsilciliğinin açılış kurdelesi kesildi.

Temsilciliğin açılışına; eski ilçe başkanlarının yanı sıra 2004-2009 yılları arası Belediye Meclis Üyeliği yapan Hüseyin Avni Yardımcı, CHP Şile eski Başkanı Sacit Terzi, 2014 CHP Belediye Başkan Adayı Sacit Eyüpoğlu, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak  ve çok sayıda partili katıldı.

Etiketler: » » » » »
Share
1974 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ