logo

ALTINŞEHİR MAHALLESİ “ÇİÇEK BAHÇE”YE DÖNÜŞECEK!

Muhtarlık seçim ofisini görkemli bir törenle açan Ümraniye Altışehir Mahallesi’nin tek kadın muhtar adayı Seher Bağlama, “Kadın elinin değdiği her yer çiçek bahçedir. Mahallemizi burada yaşayanlarla birlikte şekillendirmek için gelin hep birlikte mahallemizi çiçek bahçesi yapalım” diye konuştu.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 11.02.2019


Ümraniye’nin en gözde mahallelerinden Altışehir Mahallesi‘nin tek kadın muhtar adayı Seher Bağlama, yerel seçim çalışmalarını yürütmek ve seçmenle iletişim kurmak için seçim ofisini görkemli bir törenle açtı.

Seher Bağlama, “Altışehir Mahallesi’ne kadın eli değsin ve hizmet alalım. Bu konuda iddialıyım. Bizim projemiz gönüllere girmek olacak. Muhtarlık görevinde hak ve hakkaniyet olmalı. Muhtarlık üretmek ister cesaret ister emek ister. Yapacağımız hizmetler sabırla şükürle ve şerefimizle olacak” diye konuştu.

Aksaray Caddesi üzerine açılan seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Altışehir Mahallesi muhtar adayı Seher Bağlama, yerel seçim çalışmalarını yürütmek ve seçmenlere daha yakın olmak düşüncesiyle böyle bir büro açtığını ifade etti.

GELİN HEP BİRLİKTE MAHALLEMİZİ “ÇİÇEK BAHÇE”YE DÖNÜŞTÜRELİM!

Seher Bağlama, “Altınşehir Mahallesi’ni birlikte yönetmek için adayız. Demokrasimizin mihenk taşlarından biri olan muhtarlık kurumunun, yaşadığım mahallede halkla bütünleşmesini her zaman hayal ettim. Yaklaşık 40 yıldır Altışehir mahallesinde ikamet ediyorum. Mahalleyi ve mahalleliyi iyi tanıyorum. Halka hizmeti hakka hizmet olarak görüyorum. Daha verimli bir şekilde halka hizmet etmek için Altınşehir mahallesinin muhtarı olarak devam etmek istiyorum. Mahallemizin tek kadın muhtar adayı olarak diyorum ki; Kadının olduğu her yerde güzellik olur. Çünkü kadın elinin değdiği her yer çiçek bahçedir. Mahallemizi burada yaşayanlarla birlikte şekillendirmek için gelin hep birlikte mahallemizi çiçek bahçesi yapalım” diye konuştu.

En büyük destekçisinin eşi Süleyman Bağlama’nın olduğunu kaydeden Seher Bağlama sözlerini “Seçim büromun açılışına katılan herkese teşekkür ediyorum” diye tamamladı.

Seher Bağlama’nın Muhtarlık Ofisi açılışına kendisine destek olmak için gelenler arasında, Giresun Çamoluk Dernek Başkanı Hacı Canik, Giresun Çamoluk Taşdemir Köyü Dernek Başkanı Cemil Köprübaşı, Üsküdar Anadolu Hastanesi Başhekimi Dr. Muharrem Kuskaya ile Hastane Müdürü Haydar Akın, Cemil Meriç Mahalle muhtarı Murat Yarar ile çok sayıda mahalleli katıldı.

Açılışa katılan konuklara lokma ikram edildi.

Seher Bağlama BİYOGRAFİSİ?

1972 Giresun Çamalok doğumlu evli 2 çocuk annesiyim. Kumru sokak ve Doğanevler caddesinde uzun yıllar bayan kuaförü olarak esnaflık yaptım. Halen özel bir hastanede bebek fotoğrafçılığı yapıyorum. Eşim Sivas Hafik’li olup Doğanevler caddesinde nalbur işletmekte. Elimden geldiğince bugüne dek gönüllü olarak birçok sosyal sorumluluk proje faaliyetlerinde görev alıp toplumsal çalışmalara destek verdim. Yine aynı sorumluluk bilinci ile yaklaşık 40 yıldır ikamet ettiğim Ümraniye Altınşehir mahallesinden 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan muhtarlık seçiminde adayım.

Gelişen ve değişen bir mahallede ikamet etmek bir ayrıcalıktır.

Etiketler: » » » » »
Share
1308 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ