logo

ALİ BAYRAM, KREDİ ve KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Ümraniye esnaflarından Ali Bayram, S.S. Üsküdar Dudullu Çakmak Sanayi Sitesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 18.09.2019


Ümraniye esnaflarından Ali Bayram, 29 Eylül 2019 tarihinde yapılması planlanan S.S. Üsküdar Dudullu Çakmak Sanayi Sitesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulunda Başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

Ümraniye Gündemi’ne açıklamalarda bulunan Bayram, başkanlığa seçilmesi durumunda esnafa eşit davranacaklarını belirterek “Biz ne Kooperatifimiz için esnafımızı mağdur edeceğiz ne de esnafımız için Kooperatifimizi mağdur edeceğiz” dedi.

DEĞİŞİM İÇİN BU BİR FIRSATTIR!

Seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulunan genç başkan adayı Ali Bayram, “Esnaflarımızdan bizi tanımayanlar vardı. Şimdi daha iyi tanıyorlar. Bu süreçte bizlere verdikleri destek sebebiyle tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Değişim için bu bir fırsattır. Tüm esnaflarımıza bu fırsatı değerlendirme çağrısında bulunuyorum” dedi.

KOOPERATİFİMİZ İLE ESNAFIMIZ ARASINDAKİ KAYNAŞMAYI SAĞLAMAK ADINA ADAYLIĞIMI AÇIKLIYORUM

Ali Bayram, “29 Eylül 2019 tarihinde yapılacak olan S.S. Üsküdar Dudullu Çakmak Sanayi Sitesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulunda adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Ümraniyemize, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimize ve tüm esnaflarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Esnafımıza daha iyi hizmet verebilmek, esnaflarımızla daha samimi olabilmek için aday oldum. Kooperatifimizle esnafımız arasındaki kaynaşmayı sağlamak adına adaylığımı açıklıyorum. Kooperatifimiz ortaklarının hizmetlerinin bütününden tüm ortaklarımız faydalanabilsin diye aday oldum” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
1299 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ