logo

Ümraniye’de madde bağımlısı, içinde ailesinin olduğu evi yaktı

İstanbul Ümraniye’de madde bağımlısı olduğu öne sürülen bir şahıs, ailesiyle kavga ettikten sonra evlerini ateşe verdi. Aile fertleri itfaiye ekiplerince kurtarılırken elinde bıçak olan şüpheliyi polis gözaltına aldı.

Ümraniye'de ailesiyle tartışıp evi ateşe verdi

Ümraniye Esenkent Mahallesi Kalem Sokak’ta bulunan binada madde bağımlısı olan bir şahıs, içerisinde annesinin, eşinin ve iki çocuğunun bulunduğu evi ‘beni bu hale düşürenler utansın’ diyerek ateşe verdi.

ANNE VE İKİ ÇOCUĞU KENDİLERİNİ DIŞARI ATTI

Evin yanmaya başladığını fark eden iki çocuk ile anneleri kendilerini dışarı atarken, evi yakan şahsın annesi evden çıkamadı. Bir süre yangının çıktığı evde kalan yaşlı kadın dumandan etkilendi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.

ELİNDE BIÇAKLA İTFAİYEYİ ENGELLEDİ

İtfaiyeyi gören şahıs, eline bıçak alarak itfaiyenin eve girmesini ve yangına müdahale etmesini engelledi. Şahıs bu sırada bıçak ile kendisini hafif yaraladı. Polisin ve itfaiyenin çabası sonucu bıçaklı şahsın engellenmesiyle itfaiye yangına müdahale ederek söndürdü. Bıçaklı şahıs polis tarafından gözaltına alınırken dumandan etkilenen kadına sağlık ekiplerince müdahale edildi.

“BENİ BU HALE DÜŞÜRENLER UTANSIN DEDİ”

Olaya tanık olan Adem Özdemir, “Komşumuz, madde bağımlısı olduğu söylendi. ‘Beni bu hale düşürenler utansın’ dedi. Evi ateşe verdi. Evde ne var ne yok balkona çıkardı. Elinde bıçak vardı ama zarar vermedi. Sonra polisler götürdü. Çatı tutuştu ama itfaiye erken müdahale etti” dedi.

Öte yandan, evin alev alev yandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Ümraniye'de ailesiyle tartışıp evi ateşe verdi
Ümraniye'de ailesiyle tartışıp evi ateşe verdi
Ümraniye'de ailesiyle tartışıp evi ateşe verdi

Etiketler: » » » » » »
Share
188 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ