logo

ÜMRANİYE TANTAVİ TÜNELİ’NDE KAZA: 2 YARALI

Ümraniye Tantavi Tüneli içinde bir otomobilin arıza yapan zırhlı polis aracına ve çekiciye çarparak takla atması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.

Ümraniye Tantavi Tüneli içinde bir otomobilin arıza yapan zırhlı polis aracına ve çekiciye çarparak takla atması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle tünelin Üsküdar istikameti yaklaşık 1 saat trafiğine kapanırken, bazı vatandaşlar tüneli yürüyerek geçti.

Kaza, Şile yolu Tantavi Tüneli Üsküdar istikametinde meydana geldi. Serkan Mamat´ın kullandığı 34 EL 7581 plakalı otomobil tünel içinde arıza yapmış zırhlı polis aracına ve o aracı çekmek için gelen 34 AJ 8090 plakalı çekiciye çarptı. Çekicinin sürücüsüne de çarpan otomobil daha sonra takla attı. Kazada çekicinin görevlisi ve otomobil içerisinde bulunan bir kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

TÜNELİN ÜSKÜDAR İSTİKAMETİ 1 SAAT TRAFİĞE KAPANDI

Tünel içinde kaza yapan araçların yakınında bir İETT otobüsünün de arızalanmasıyla Şileyolu Üsküdar istikameti tamamen trafiğe kapandı. Uzun süre trafikte bekleyen bazı vatandaşların ise toplu taşıma araçlarından inerek yürüdükleri görüldü. Kaza nedeniyle trafik yoğunluğu yaşandı. Kaza yapan araç, bir çekici tarafından yol kenarına alınarak kaldırıldı. Araçlar kaldırıldıktan sonra yol tekrar normal seyrine dönerken, yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Etiketler:
Share
762 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ