logo

ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDESİNİN BİR KISMI TRAFİĞE KAPANIYOR

İstanbul’un en yoğun caddelerinden biri olarak bilinen Ümraniye Alemdağ Caddesinin bir kısmı trafiğe kapanıyor.

HABER: Kerim ÖZTÜRK //Ümraniye Gündemi Gazetesi// – 25.01.2018 / PERŞEMBE

ÜMRANİYE 15 Temmuz Şehitler Meydanı inşaatının kazı çalışmaları için Alemdağ Caddesi’nde trafik yeniden düzenlenecek. Çalışmalar sebebiyle TRT Lojmanlarından Ümraniye Belediyesi eski binası önüne kadar Alemdağ Caddesi trafiğe kapatılacak.

Ümraniye Belediyesi, ilçenin dört bir yanına astığı afişlerle yeni trafik düzenlemesini kamuoyuna duyurdu. Belediye 15 Temmuz Şehitler Meydanı inşaatının altyapı deplase çalışmaları ve yayalaştırma projesi sebebiyle Alemdağ Caddesinin ‘Çarşı Metro Durağı’ ile ‘Ümraniye Metro Durağı’ arası araç trafiğine kapanacağını ilan etti. Ancak uygulamanın ne zaman hayata geçirileceğine ve ne zamana kadar kapalı kalacağına dair herhangi bir tarih belirtilmedi.

Edinilen bilgiye göre; Tepeüstü istikametinden Alemdağ Caddesi güzergahını kullanarak Üsküdar veya Çamlıca istikametine gitmek isteyen araçlar; ‘Ümraniye Metro Durağı’ yanı Tunaboyu sokak, Çavuşbaşı caddesi güzergahını kullanarak Libadiye kavşağına ulaşabilecek. Sütçü İmam caddesinin trafik akışında ise herhangi bir değişiklik yok.

Etiketler:
Share
1672 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ