logo

ÜLKENİN DERDİ ‘CAM FİLMİ’

Güler misin ağlar mısın! Kasap et derdinde, koyun can derdinde misali. Sanki diğer dertlerimiz bitmiş, başka derdimiz yokmuş gibi; Ülkenin derdi CAM FİLMİ!!!

Öyle bir hal aldı ki ülkenin öncelikli gündemi haline geldi. Vatandaşlar pankartlarla sokağa döküldü. Kamuoyu hiçbir konuda olmadığı kadar ortak tepki gösterdi. Malum çevreler ve de malum medya bunu fırsata dönüştürüp, sanki ülkenin başka dertleri yokmuş gibi gazete ve televizyon ekranlarından evirerek, çevirerek gündem yaptı. Şikayetler artınca da hemen hemen her konuda olduğu gibi(!) Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu meseleye de el atma gereksinimi duydu. (Cumhurbaşkanının dışındaki devletin diğer yönetim erkleri armut topluyor ya!) 
 
Halbu ki bizi ve vatanımızı bölmek için dışarıda ve içeride öyle senaryolar yazılıyor, öyle FİLMler çevriliyor ki, ne yazık ki şu CAM FİLMİne gösterilen tepkinin onda birini gösteremiyoruz!
 
Milletimiz bu CAM FİLMİ ile uğraşırken, dışarıdaki ve içerideki hainler ve işbirlikçileri bizim için kefen biçiyor! Yarın iş işten geçtikten sonra ‘g…nüze’ sokun CAM FİLMİni…
 
Aslında öncelikle bu CAM FİLMİni yasaklayıp ilk gündeme getirenlerin ve bu Akbabalara fırsat verenlerin ‘g…ne’ sokmak lazım. Neyse…
Yarın çok geç olmadan ‘Ya Rab, gözümüzün önündeki gaflet perdesini kaldır, bu milleti yönetenlere feraset ver, milletimizin bir an evvel uyanmasını ve de şaha kalkmasını nasip eyle” Amin..
Kerim ÖZTÜRK / Ümraniye Gündemi Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
 

Etiketler:
Share
845 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ