logo

Spor camiası, ortak bağış kampanyası düzenleyecek

Spor camiası, depremzedeler için ortak bağış kampanyası düzenleyerek yardım toplayacak. Yardım kampanyası, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği Vakfı önderliğinde gerçekleşecek.

Kahramanmaraş‘ta meydana gelen ve 10 ilimzide büyük yıkıma yol açan deprem sonrası, binlerce canı yitirdik. Türkiye kayıplarına ağlarken bir yandan da ikinci bir hayata merhaba diyen depremzedeler için seferber oldu. Yardım kampanyalarıyla dört bir koldan, depremzedelerin ihtiyaçları için harekete geçildi. Son olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği Vakfı önderliğinde bir araya gelecek spor camiası, depremzedeler için ortak bağış kampanyası gerçekleştirecek.

SPOR KANALLARINDA ORTAK YAYIN

Yapılan açıklamaya göre, 1 Mart Çarşamba günü BeIN Sports stüdyolarında gerçekleştirilecek etkinlik, spor kanallarından ortak yayımlanacak.

Tüm başkan ile sporcuların depremzedeler için bir araya gelip yardım toplayacağı etkinlik, saat 20.00’de başlayacak ve 01.00’a kadar devam edecek.

Spor dünyasından önemli isimlerden de destek mesajlarının beklendiği organizasyonun tanıtımı ise 25 Şubat Cumartesi günü TFF’nin Riva’daki tesislerinde gerçekleştirilecek.

Kaynak: (AA)

Etiketler: » » » » » »
Share
245 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ