logo

OKUL AİLE BİRLİĞİNİNDEN ŞAMPİYON OKUL TAKIMINA PRİM

Ümraniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, 11. Geleneksel Spor Oyunları’nda futbol branşında şampiyon olan okul futbol takımını ödüllendirdi.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 29.04.2019


Ümraniye Belediyesi, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Ümraniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen 11. Geleneksel Spor Oyunları’nda Ümraniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul takımı futbol branşında şampiyon oldu.

Ümraniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, okul takımının bu başarısını öğrencilere prim vererek ödüllendirdi.

BAŞARILARIMIZA BAŞKA BAŞARILAR KATARAK OKULUMUZUN ADINI DUYURACAĞIZ

Okul Aile Birliği Başkanı Kenan Hayal, şampiyonlukta emeği geçen başta Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Gülşen olmak üzere takım oyuncularını tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Hayal, “Okulumuzun her başarısı bizim için ayrı bir onurdur. Spor oyunlarında kazanılmış bu şampiyonlukta onlardan biri. İnşallah başarılarımıza başka başarılar katarak da okulumuzun adını duyurmaya çalışacağız” diye konuştu.

Okul Aile Birliği olarak bu şampiyonluğu onure etme adına öğrencilere prim vermeyi uygun gördüklerini ifade eden Hayal, daha sonra okul müdürü Salim Aksoy ile birlikte öğrencilere primlerini verdi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
1331 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ