logo

MUGAB, 14’üncü Şubesini Ümraniye’de açtı

Mehmet Usta Gaziantep Baklavacısı (MUGAB), 14’üncü konsept mağazasını Ümraniye’de hizmete açtı.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 21.10.2021

Gaziantep’in baklava üstatlarından edindiği mesleki bilgilerini, işine duyduğu saygı ve sevgi ile birleştirerek 1995 yılında İstanbul Küçükyalı’da ilk Üretim ve Satış şubesini açarak ticarileşen Mehmet Usta Gaziantep Baklavacısı (MUGAB), kısa zamanda sektörde bilinen ve lezzeti ile anılan saygın firmalar arasında yer aldı. Kaliteli üretimi uygun fiyatla tüketiciye sunarak müşterilerinin beğenisini kazanan ve hali hazırda İstanbul genelinde 13 şubesi ile hizmet veren MUGAB, 14’üncü konsept mağazasını Ümraniye Sütçü İmam Caddesi’nde hizmete açtı.

Gaziantep eşrafından Nurettin Gözükızıl’ın işletmeciliğini yaptığı şubenin açılışında Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Orkan Ağırbaş, Üsküdar Belediyesi Başkan Danışmanı Esat Kalay, Üsküdar Sivaslılar Dernek Başkanı Ersoy Özbek, Aydın Tekstil’in sahibi, Sanayici Yücel Aydın, Ümraniye Kızılay Şubesi Başkanı Av. Cemali Ergün ile çok sayıda davetli hazır bulundu.

BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN: “HELALİNDEN BOL KAZANÇ ELDE ETMEK NASİP OLSUN”

Açılış kurdelesini işletme sahibi Nurettin Gözükızıl ve ile davetlilerle hep birlikte kesen Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, işletmenin açılışının hayırlı ve mübarek olması niyazında bulunarak, “Helalinden bol kazanç elde etmek nasip olsun. Buradan alışveriş yapacak olan hemşerilerimize de aldıkları, yedikleri şifa olsun” dedi.

Etiketler: » » » » » »
Share
339 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ