logo

MHP ÜMRANİYE’DE BAYRAMLAŞMA HEYECANI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ümraniye İlçe Teşkilatı’nda bayram heyecanı yaşandı. Partililer ilçe binasında bir araya gelerek bayramlaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ümraniye İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programı, Kurban Bayramının üçüncü günü MHP Ümraniye İlçe binasında yapıldı.

MHP İlçe Başkan Yardımcıları, Mahalle Başkanları ve Ülkü Ocakları mensuplarının da katıldığı bayramlaşmada konuşan İlçe Teşkilatlanma Başkanı Murat Ali Kılıçaslan: “ Bizler Devlet Beyin izinde Devletimizin bekası ve Milletimizin geleceğini kendimizden hep önce tuttuk. Bugün bu mübarek günde bir araya gelerek bayramlaşıyoruz ancak bizler yüreklerimizi koyduğumuzu bedenlerimizi koyduğumuz davamıza gönül vermiş insanlar ile kucaklaşıyoruz. Kadını genci yaşlısı tüm dava insanlarının, inananların İslam Aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Ümraniyelilerin sesi olmaya devam edeceğiz. Milletimizin emrinde olacağız. 7-24 sokaklardayız. Halkımızın arasındayız. Bayramınız mübarek olsun. Kutlu davamız var olsun. Devlet Beyin izinde yürüyen ülkücüler Türkiye’nin garantisidir” dedi.

Ümraniyeli Ülkücüler, İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen bayramlaşmanın ardından MHP İstanbul İl Başkanlığı’nda ki bayramlaşmaya gitti.

Etiketler: » » »
Share
1284 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ