logo

MEHMET ÖZDİL, DUDULLU ESNAF KOOPERATİFİ’NE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Özdil, SS.Üsküdar Dudullu Çakmak Sanayi Sitesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

HABER: Kerim ÖZTÜRK / Ümraniye gündemi Gazetesi – 10.12.2017

Bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerde ‘USULSÜZLÜK’ iddiasıyla sarsılan S.S Dudullu Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi’ne, Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil, adaylığını açıkladı.

3 yıldır esnafın haklarını koruma ve mağduriyetlerini giderme adına başarılı çalışmalara imza atan Özdil, müfettiş raporuna dayanarak yapılan usulsüzlüğün SKANDAL boyutunda olduğunu ifade etti. Konuyla ilgili önümüzdeki günlerde bir basın açıklaması yapacağını duyuran Özdil, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı adaylık açıklamasında;

 “Esnafın haklarını korumak ve mağduriyetlerini gidermek için Dudullu Esnaf Kredi Kooperatifine BAŞKAN Adayıyım.

KİMSEYE ESNAFIN HAKKINI YEDİRMEYİZ!

ESNAFI MAĞDUR EDENLERİN PEŞİNDEYİZ!

Kredi Kooperatiflerini takipteydik. Bugün müfettiş raporunu elimize geldi tüm yöneticileri sorumlu tutuyor. Ya diğer Kooperatiflere ne oluyorsa PANİKLEDİ!

Sizde de mi böyle usulsüzlükler var? Siz de de varsa size de bakanlık müfettişlerini getirip size de hesabını sorarız.

MÜFETTİŞ RAPORU AÇIK HERKES OKUSUN DİYE AÇIKLIYORUM.

Yakında basın toplantısıyla geniş bir açıklama yapacağım” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Kooperatif Başkanı Mehmet Sami Yirmibeş ve yönetimi başkanlıktan istifa eden eski başkan Zihni Teke’nin de hazır bulunduğu basın toplantısında sözde usulsüzlüklere ilişkin çıkan haberleri yalanlamıştı.

Bu arada Özdil’in bu basın açıklamasının hemen ardından adaylık açıklamasını yapması dikkat çekti.

Etiketler: » » » »
Share
2045 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ