logo

MADEM TERÖR ÇETESİ; GEREĞİNİ YAPIN

Filistin topraklarını işgal altında tutarak insanlık dışı uygulamalarda bulunan siyonist terör çetesi, Filistinlileri şehit ediyor, evlerini yıkıyor. Her fırsatta onları alıkoyarak, sözde mahkemelerde ceza kesip Filistinlileri sindirmeye çalışıyor. Siyonist terör çetesinin Filistinlilere yönelik insanlık dışı uygulamalarının yanı sıra son olarak Ebru Özkan olmak üzere Türkiye vatandaşlarına yönelik hukuk dışı tutumunun karşılık bulmaması terör şebekesini giderek azdırıyor. Kamuoyu, terörist faaliyetlerde bulunan siyonist rejime anlık ve anladığı dilden karşılık verilmesi gerektiği konusunda hemfikir.

Siyonist terör rejimi insanlık dışı uygulamalarına devam ediyor. Filistinlileri şehit ediyor, evlerini yıkıyor ve her fırsatta onları alıkoyarak, sözde mahkemelerde ceza kesip Filistinlileri sindirmeye çalışıyor. Yapılan saldırılarda herkes bu çeteyi “terör” estirmekle nitelerken Müslümanlar bu tepkinin gereğinin yerine getirilmesini bekliyor. Terör rejimi bir Filistinliyi daha şehit etti.

Gazze’deki Filistin Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra, yaptığı yazılı açıklamada, Gazze’nin doğusundaki Es-Sadr bölgesinde rejim askerlerinin ateş açması sonucu 22 yaşındaki Filistinli Muhammed Cemal Ebu Halime’nin şehit olduğunu belirtti. Ebu Halime’nin şehadetiyle Gazze sınırındaki eylemlerin başladığı 30 Mart’tan bu yana şehit olanların sayısı 137’ye ulaştı. Filistin Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Kudra, daha önce, rejim askerlerinin Gazze’nin doğu sınırında gösteri düzenleyen Filistinlilere saldırısında aralarında gazdan etkilenenlerin de bulunduğu 146 Filistinlinin yaralandığını açıklamıştı.

siyonistLER FİLİSTİNLİLERE AİT 40 EV VE AĞILI YIKTI

Terör rejimi askerleri, işgal altındaki Kudüs’ün doğusunda Filistinlilere ait 40 ev ve ağılı buldozerlerle yıktı. Ebu Nevvar yerleşkesi adına konuşan Davud Cehalin, yaptığı açıklamada, rejim askerlerinin, buldozerlerle, Ebu Nevvar’a girerek, bölgede Filistinlilere ait ev ve ağılları yıktığını söyledi. Ebu Nevvar’daki ev ve ağılların buldozerlerle yıkıldığını belirten Cehalin, belde sakinlerinin bölgede kalmakta kararlı olduğunu ve evlerini yeniden inşa edeceklerini dile getirdi. Yaklaşık bir saat içinde gerçekleşen yıkım işlemi sırasında Filistinliler, evlerinden eşyalarını bile çıkaramadığı aktarıldı. Kurdukları büyük hayalleri Müslümanların acıları üzerine inşa etmeye çalışan siyonistler, uğrayacakları hezimetin şiddeti ile sarsılacaklar.

Etiketler:
Share
850 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ