logo

KUDÜS FETHEDİLMEDEN DİNMEZ BU ZULÜM

İkinci Abdülhamid Han’a dört koldan saldırıp tahttan indiren şer odakları leş yiyiciler gibi Filistin’in üzerine çullandı ve Filistinliler öz topraklarında kan ve gözyaşıyla gurbeti yaşar hale geldi. İyice zıvanadan çıkan siyonist katiller ve sarı şeytan Trump ABD büyükelçiliğini Kudüs’e taşıyıp açılış yaptı. İsrailli teröristler de Gazze sınırında toplanan Filistinlilerin üzerine kurşun yağdırdı. Katiller 61 kişi şehid ederken, binlerce kişiyi de yaraladı. Bu zulmün dinmesinin tek yolu Kudüs’ün fethedilmesi ve siyonist köpeklerin derdest edilmesidir.

KUDÜS FETHEDİLMEDEN DİNMEZ BU ZULÜM

KATİL İSRAİL 70 YILDIR SOYKIRIM YAPIYOR

İşgalci katil sürüsü siyonistler, Osmanlı’nın gücünün zayıflamasından fırsat bilip Filistin’i işgal etmiş ve 1948’de terör devleti İsrail’in sözde bağımsızlığını ilan etmişti. Bugünde sarı şeytan Trump’la bir olan siyonist katiller, Filistin’in başşehri Kudüs’ü, terör devleti İsrail’in başkenti olarak tanıdı ve ABD büyükelçiliğini buraya taşıdı. İyice zıvadan çıkan katiller, 70 yıldır göç, yağma, katliam ve zulme uğrayan Filistin halkına soykırıma devam ediyor.

TÜRKİYE, BU KÖPEKLERDEN KUDÜS’Ü TEMİZLEYECEK

Büyük Felaket anlamına gelen Nekbe gününden beri Filistin halkına öz vatanında gurbeti, acıyı ve gözyaşını yaşatan siyonist katillerin Kudüs’te ABD büyükelçiliği açılışı yapması ve silahsız sivillerin üzerine kurşun yağdırması sonucu 61 kişi şehid etmesi ve binlerce kişiyi de yaralaması özellikle Türkiye’den büyük tepkiye neden oldu. Gelinen noktada görünen o ki; Kudüs fethedilmeden bu zulüm dinmeyecek. Ümit ediyoruz ki, İslam dünyasını ve uluslararası toplumu terör devleti İsrail’in yaptığı zulme ‘dur’ demeye çağıran Türkiye, bu köpeklerden Filistin’i ve Kudüs’ü temizleyecek.

Etiketler:
Share
1259 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ