logo

KORKU SERVİSİ

İstanbul’da bir veli, servis görünümlü aracın çocuğunu kaçırmak istediğini açıkladı. Yaşadıklarını ses kaydı ile anlattı. Bu feryat sosyal medyada yayıldı. Paniğe kapılan veliler, önlem alınması için yetkililere çağrı yaptı…

Okul servisleri ailelerin kabusu haline geldi. 15 Ağustos’ta İzmir’de araçta unutulan minik Alperen Sakin‘in (3) havasızlıktan ölmesi yürekleri deldi. Geçtiğimiz günlerde de 17 kişilik bir servisten 32 öğrencinin çıkması herkesi şaşkına çevirdi. Yine yakın bir tarihte İstanbul’daki bir servis şoförünün ehliyetsiz, Kırklareli’deki bir sürücünün ise sarhoş olduğu tespit edildi. Peşi sıra gelen bu skandallara bir yenisi daha eklendi. Sosyal medyada dolaşan ses kaydında bir veli, çocuğunun servis görünümlü bir araç tarafından kaçırılmaya çalışıldığını iddia etti.

‘ORTALIK PİSLİKLERLE DOLU’ 
Söz konusu kayıtta sesi titreyen bir anne şunları söyledi: “Ben Utku’nun annesiyim. Çocuğunu servisle okula gönderen varsa sabah çok büyük bir olay yaşadım. Başka bir servis evimin önünden çocuğumu almaya çalıştı. Şoför çocuğuma ‘Sizin minibüs arızalı. Seni bugün ben alacağım‘ dedi. Beni görünce de çocuğumu bıraktı. Kaçıp gitti. Dikkat edin lütfen. Ortalık pisliklerle dolu. Çocuklarınızı tembihleyin. Başka servislere binmesinler.” Bu sözler üzerine veliler ürperdi. Ses kaydını WhatsApp’tan birbirlerine gönderdi. Anneler ve babalar, “Tedirginiz… Lütfen bu konuda önlem alınsın” dedi.

Kaynak: Takvim

 

 

.

Share
1136 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ