logo

YILLARIN TELEVİZYON KANALI KAPANDI!

Türkiye’de 21 yıldır ulusal yayın yapan kanallardan Kanal A televizyonu kapandı. Kurumdan yapılan açıklamada ‘Bir takım sebeblerden dolayı yayınımıza ara veriyoruz’ ifadesi dikkat çekti.

1996’dan bu yana yayın hayatına devam eden Kanal A televizyonunun kapatıldığı açıklandı. Kanaldan yapılan açıklamada. ’28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz.’ denildi.

Kanal A’dan yapılan açıklama şöyle: “Kıymetli dostlarımız; 1996 yılından bugüne kadar inandığımız değerler çerçevesinde ilkeli, doğru habercilik ve analizler yapmaya çalıştık. 28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık.

Hareketli ve yoğun gündemler içerisinde geçen süreçte, vatanımız, milletimiz ve maneviyatımız için sürekli ortak değerleri gündeme getirdik.

Hedeflerimiz gereği medya işinde yıllardır rızık peşine düşmedik. Rızkı veren Cenab-ı Hak’tır düşüncesiyle hareket ettik.

Medya ve özellikle televizyon dünyası dikensiz gül bahçesi değil ki Kanal A gülistan olsun. Ama biz her zaman halimize şükrettik, hamd ettik.

BİR TAKIM SEBEPLERDEN DOLAYI…

Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz. Radyo A ve www.kanalahaber.com yayınlarına devam edecek.

Bu süre zarfında samimiyetini ve sıcaklığını sürekli olarak yanımızda hissettiğimiz siz değerli izleyicilerimize, fedakâr programcılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla…”

KANAL A’NIN SAHİBİ KİM?
1997 yılında yayına başlayan Kanal A, (KTV Yayıncılık Enformasyon Hizmetleri AŞ) Elektronik sektöründe hizmet vererek 1994’ten bu yana faaliyetini sürdüren Termikel Grup’a (Termikel Bilişim Teknolojileri A.Ş) aittir.

Termikel A.Ş., elektrikli ev aletleri üretimi ile kuruluşundan bu yana ilk cam kapaklı köşeli fırın, ilk mini otomatik sıkıcılı çamaşır makinesi, ilk eksantrik kayışlı yayık gibi ilklere imza atarak sektörün öncü firmaları arasındaki saygın bir yere sahiptir.

Etiketler:
Share
1849 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ