logo

İSMET YILDIRIM’IN TOPLANTISINA KATILMAYAN ADAY ADAYI!..

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, partisinin belediye başkan aday adaylarıyla bir araya geldi. İlçe Teşkilatında yapılan toplantıya aday adayları içinden Enver Sedat Çakıroğlu’nun katılmaması dikkat çekti.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 11.01.2019


31 MART 2019 yerel seçim çalışmaları kapsamında saha çalışmalarını sürdüren AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, esnaf, muhtar ve dernek ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlardan kendisine destek istiyor.

Kamuoyunda beklendiği üzere Başkan Adayı İsmet Yıldırım, geçtiğimiz Çarşamba günü, partisinin belediye başkan aday adaylarıyla bir araya geldi. İlçe Teşkilatında yapılan toplantıya, M. Ejder Batur, Celal Erdoğan, Kadir Gurbetci, Necmettin Birinci, Yücel Aydın, Ali Yazlı, Ömer Urgun, Av. Şemsi Dak ve Muhammed Ali Cankatar katıldı. AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Aday Adayı Av. Enver Sedat Çakıroğlu’nun ise toplantıya katılmaması dikkat çekti.

Gelen kulis haberlerine göre; Çakıroğlu’nun toplantıya neden katılmadığı noktasında ve siyasi geleceğini nasıl şekillendireceği üzerine farklı görüş ve söylentiler ortaya atıldı.

Konuyla ilgili gelişmeleri önümüzdeki hafta içi yayınlamaya çalışacağız.

Etiketler: » »
Share
997 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ