logo

İmamoğlu’ndan Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özdil’e ‘Teşekkür’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ziyaret için geldiği Ümraniye’de 15 Temmuz Şehitler Meydanı ve zemin altı otoparkı projesinin hayata geçirilmesi için girişimlerde bulunan Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil’e teşekkür etti.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 21.10.2021

Seçildiği günden bugüne esnafın hakkını arayan, her sorununa koşan ve çözüm üreten Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil, Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı ve zemin altı otoparkı projesinin hayata geçirilmesi için harekete geçti.

Esnaflardan gelen yoğun talep üzerine hayata geçirilmesi için meydan ve zemin altı otopark sorununa el atan Başkan Mehmet Özdil, geçtiğimiz günlerde siyasi parti temsilcilikleri ziyareti ile bir takım girişimlerde bulundu. Komuoyu ve esnaflardan aldığı destek ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na bir de çağrıda bulunan Ümraniye Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özdil’in kamuoyu çalışması sonuç verdi.

1 ARALIK’TAN İTİBAREN ARAÇ GİRİŞİ SAĞLANACAK

Dün Ümraniye ziyaretinde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı ve zemin altı otoparkı projesini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. İmamoğlu daha sonra projenin zemin altı otopark inşaatının 30 Kasım 2021’de tamamlanacağı ve 1 Aralık itibariyle otoparka araç girişinin sağlanacağı müjdesini verirken, meydanın tam anlamıyla bitiş tarihini ise 15 Nisan 2022 olarak belirtti.

İMAMOĞLU’NDAN MEHMET ÖZDİL’E TEŞEKKÜR

İmamoğlu, Ümraniye ziyaretinde kendisini karşılamaya gelen, projesinin hayata geçirilmesi için girişimlerde bulunan Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özdil,’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Etiketler: » » » » » »
Share
230 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ