logo

İFTAR TATLILARI “GAZİANTEPLİ CELAL USTA”dan

Gaziantepli ünlü baklavacı “GAZİANTEPLİ CELAL USTA”nın Ümraniye’de hizmet veren şubesi günlük taze ve lezzetli tereyağlı tatlılarıyla Ramazan ayında iftar sofralarına tat katacak.

Günlük olarak üretilen Gaziantepli ünlü baklavacısı Celal Usta’nın tereyağlı tatlıları her gün taze ve kaliteli tatlılarla iftar sofralarını süsleyecek.

Herkesin damak tadına uygun çeşitleri ve kendini ispatlamış kalitesiyle öne çıkan “CELAL USTA” şubesi sahibi Celal Doğan “Bu Ramazan Ümraniye halkına sunacağımız özel tatlılarla kaliteli baklava ve tatlı çeşitleriyle damak zevkine hitap edeceğiz” dedi.

Özel İftarlar için toplu sipariş aldıklarını söyleyen Celal usta, “Ürünlerimiz yüzde yüz kaliteli ürünleridir. Toz şeker kullanılmakta kesinlikle glikoz yoktur. Her gün günlük olarak özel malzemelerle yapılan tatlılarımız iftariyelik olarak satışa sunuluyor. Ürünlerimizden bir kez alan bir daha başka markalardan tatlıları tercih etmeyeceğine inanıyoruz. Ürünlerimize yüzde yüz garanti veriyoruz. Ümraniye’de isteyen herkes kaliteli, güvenilir ve lezzetli baklavalar tadabilecek” diye konuştu.

Ümraniye’nin en işlek caddelerinden olan Namık Kemal Mahallesi Kirişhane Caddesi’nde hizmet veren “CELAL USTA” Ümraniyeliyi Ramazanda kaliteli ve güvenilir baklava ve tatlı çeşitleriyle tanıştırmaya kararlı görünüyor.

Tel: (0216) 412 27 27

Namık Kemal Mahallesi Kirişhane Caddesi No:2 Ümraniye (Esatpaşa, M.Kemal minibüs durakları yanı)

-Ramazan’da CELAL USTA’da Neler Var?

Kadayıf, Sütlü Nuriye, Sütlü Kadayıf, Cevizli Muska, Bülbül Yuvası, Ceviz Dolma, Cevizli Özel, Dilber Dudağı, Burma Kadayıf, Yeşil Özel, Tulumba Tatlısı, Padişah Tatlısı, Havuç Dilimi, Triliçe, Şöbiyet, Fıstık Sarma, Kuru Baklava, Fıstıklı Baklava, Kaymaklı Baklava, Kare Baklava, Fıstık Dolama, Ev Baklavası, Antep Dolma

 

Etiketler: » » » »
Share
1877 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ