logo

HASAN KANBUR SANCAKTEPE İÇİN BAŞVURDU

AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 11.11.2018


AK Parti’de aday adaylık müracaatları tüm hızıyla sürüyor. Yenidoğan, Sarıgazi ve Samandıra bölgesinin yakından tanıdığı, dürüstlüğü ile halkın güven ve sevgisini kazanmış, Doğu Karadeniz bölgesinin yetiştirdiği ender şahsiyetlerden biri olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, Sancaktepe Belediye Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan aday adayı olan İnşaat Mühendisi Hasan Kanbur, Samandıra’da ki AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı’na giderek resmi başvurusunu yaptı.

Kanbur, başvuru belgelerini Teşkilat Başkanı Azmi Yaşar ile Sekreterlik Başkanı Ayşe Aydemir Dilber’e teslim etti. Daha sonra Kanbur ve beraberindeki heyeti makamında konuk eden AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir aday adayı olan Hasan Kanbur’u tebrik ederek hayırlı ve uğurlu olması temennisiyle çalışmalarında başarılar diledi.

DAVANIN BİRER NEFERİ OLARAK YOLA ÇIKTIK

Emanet, Selahiyet ve Adalet ilkesiyle “Az laf çok iş”  sloganı ile yola çıkan Kanbur, başvurusunun ardından yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyüyen ve gelişen bir Türkiye var. Türkiye artık eski Türkiye değil. Dünyada söz sahibi, dünya ile yarışan, üreten bir Türkiye var. AK Parti’nin her kademesi bu millete hizmet etmenin noktası olmuştur. Bizlerde bu partinin ve davanın birer neferi olarak yola çıktık” dedi.

BEN DE VARIM!

AK Parti’deki yarışın hizmet yarışı olduğunu anlatan Kanbur, “Aday adaylık başvurumuzu yaptık. Bu bir hizmet yarışıdır. Sancaktepe’ye ve İstanbul’umuza, halkımıza ve bize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Değişim, Dönüşüm, Gelişim projesi hazırlayıp yüzyılların şehirlerinin alt ve üst yapısını yeniden planlayıp yapılandırmamız gerekmez mi? Programlarımızı buna göre yapmak durumundayız. Şiarımız “Emanet”, “Selahiyet”, “Adalet” ilkesi ile “Az laf çok iş” üretmektir.

Özel sektörde ve kamudaki bu kadar yıllık teknik tecrübelerimi ve bilgilerimi, dürüstçe, sevgiyle ve saygıyla halkımızın faydasına sunmak için Sancaktepe Belediye Başkanlığı’na adayım” dedi.

Kanbur başvuru ve açıklamasının ardından çalışmalarına başlayarak Sancaktepe’yi karış karış gezeceklerini ve projelerini anlatacaklarını söyledi.

Etiketler: »
Share
1273 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ