logo

HALİT HIZIR, “HER AN HER ZAMAN SEÇİME HAZIRIZ”

AK parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Üsküdar için hedefledikleri projelerin yüzde 90’ını hayata geçirdiklerini kaydederek, AK parti Üsküdar İlçe Teşkilatı’nın olası bir erken seçim ya da zamanında yapılacak olan 2019 yerel seçimlerine hazır olduklarını ifade etti.

HABER: Kerim ÖZTÜRK / Ümraniye Gündemi Gazetesi – 25.12.2017

AK PARTİ Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, partisinin 2017 yılsonu değerlendirmesi için basın mensuplarıyla bir araya geldi. Üsküdar Altunizade’de ki parti merkezinde yapılan toplantıya basın mensuplarının yanı sıra Başkan Hızır’a Basın ve Tanıtımdan sorumlu ilçe başkan yardımcısı İbrahim Baltacı eşlik etti.

KUDÜS BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan etmesinin ardından gelen tepkileri değerlendiren Başkan Hızır “Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi orası bizim kırmızı çizgimizdir. Herkesin bu konuda çok dirençli olma zorunluluğu vardır” dedi.

BM’DE ALINAN KARARDA CUMHURBAŞKANIMIZIN GİRİŞİMİ ETKEN OLMUŞTUR

En son BM’de alınan kararla her türlü şantaj ve tehdide rağmen 128 ülkenin Trump’un aldığı karara karşı çıktığını hatırlatan Başkan Hızır“Bu kararın çıkmasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da Türkiye’nin daveti üzerine İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT)’nı toplaması ve ardından bu Olağanüstü Zirvenin karar bildirgesinde, Doğu Kudüs “Filistin Devleti’nin işgal altındaki başkenti” olarak tanınması ve “Filistin’in tanınması etken bir rol oynamıştır” dedi.

DEDİKODULARLA VE ASPARAGAS HABERLERLE UĞRAŞACAK ZAMANIMIZ YOK

Kamuoyunda sık sık gerek kendileriyle ilgili gerek Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’le alakalı çıkan görevden alınma haberlerine ilişkin konuşan Başkan Halit Hızır, “Bizim bu tür dedikodularla ve asparagas haberlerle uğraşacak zamanımız yok. Bugüne kadar belediyemizle birlikte Üsküdar için hedeflediğimiz projelerin yüzde 90’ını hayata geçirdik. Daha hayata geçireceğimiz birçok projelerimiz var. Bu bir bayrak yarışıdır diyoruz. Bu bayrak bizim elimizden alınıncaya kadar ve de bu bayrak elimizde olduğu sürece ben de belediye başkanımızda görevimizin başındayız ve halkımızın hizmetindeyiz ” dedi.

HER AN HER ZAMAN SEÇİME HAZIRIZ

Olası bir erken seçim için AK parti Üsküdar İlçe Teşkilatı’nın seçime hazır olup olmadığı sorusu üzerine konuşan Başkan Halit Hızır, “Bizim rakibimiz ilçeler değil muhalefet partilerinin il başkanlıklarıdır. Hodri meydan. Önümüzdeki Pazar seçim olacak deseler. AK parti Üsküdar İlçe Teşkilatı tüm kadrolarıyla yarın hazır. Çünkü biz de seçim biter hemen ertesi gün seçim başlar. Peki, muhalefet partilerinin ilçe teşkilatlarını bırakın acaba yarın ki seçime il başkanlıkları hazır mı?! AK parti Üsküdar İlçe Teşkilatı olarak her an her zaman olası bir erken seçim ya da zamanında yapılacak olan 2019 yerel seçimlerine hazırız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Etiketler: » »
Share
1294 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ