logo

GÖKSU 5. ŞUBESİNİ SANCAKTEPE’DE AÇIYOOOR…

Sürücü Eğitim Kursu sektöründe marka haline gelen ve 4 şube ile hizmet veren Göksu Sürücü Kursu, 4. Şubesini Sancaktepe’de açacak.

Ferah şubesinin açılışında 5. şubelerini Sancaktepe’de açacakları müjdesini veren Göksu Sürücü Kursu, yarın ki açılışın heyecanını yaşıyor.  Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi 129B’de yeni binası ve fiziki yapısıyla sürücü adaylarına hizmet verecek olan Göksu Sancaktepe Şubesinin açılışı saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

Bünyesinde onlarca kişiye iş imkanı sağlayan Göksu Sürücü Kursu, yeni bir istihdam alanı daha oluşturuyor. Eğitim alanındaki hizmet ve yatırımlarını sürdüren bölgenin tanınan ve sevilen işadamlarından eğitimci Sabri Şenel’in Yönetim Kurulu Başkanlığındaki Göksu Sürücü Kursu’nun 5. şubesini Sancaktepe’de hizmete açacak.

Anadolu yakasında bilgi, birikimi ve tecrübesi ile 29 yılı geride bırakan ve sürücü kursu sektöründe marka haline gelen Göksu Sürücü Kursu, Ümraniye’de 3, Üsküdar Ferah’ta 1 ve Sancaktepe’de 1 olmak üzere toplam 5. şubesiyle hizmet verecek.

TÜM SÜRÜCÜ ADAYLARIMIZI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

Ümraniye Gündemi’ne konuşan Sabri Şenel, “Göksu Sürücü Kursu olarak, hizmet önceliğine, eğitim kalitesine ve müşteri memnuniyetine özen gösteren eğitim anlayışımızla hizmet verecek olmaktan gurur duyacağız” dedi.

29 yıllık tecrübeleriyle  hizmet ediyor olmanın verdiği sevinci vurgulayan Şenel, “Güleryüzlü hizmet anlayışımız, eğitim kalitemizle ve bu kalitemizi gittiğimiz yerlere taşıyarak, yazılı(teorik) ve direksiyon sınavlarındaki yüksek başarı hedefimizle, araştırma ve geliştirmeye önem vermedeki azmimizle sürücü kursları arasında lideriz. Kaliteli eğitimimizle tüm sürücü adaylarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız” diye konuştu.

Açılış tarihi: 12 Mayıs Cumartesi (YARIN)

Saat: 14.30

Adres:  Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi 129B (Sancaktepe Kaymakamlığı yanı)

İrtibat Tel: (0216) 511 30 05

Etiketler: »
Share
990 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ