logo

EYÜBOĞLU SAHAYA İNDİ: “ÜMRANİYE’Yİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

CHP Ümraniye Belediye Başkanlığı için adaylığına kesin gözüyle bakılan Sacit Eyüboğlu, şimdiden sahaya indi.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 5.11.2018


CHP’nin İstanbul’un ilçelerinde belediye başkan adayları açıklanmadı ama aday adayı olmasına rağmen o şimdiden sahaya indi. Ümraniye Belediye Başkanlığı için adaylığına kesin gözüyle bakılan Sacit Eyüboğlu çalışmalarını sürdürüyor.

“YARIM KALAN İŞİMİZ, HALKA VERDİĞİMİZ SÖZÜMÜZ VAR!”

2014 yerel seçiminde belediye başkan adayı olan Eyüboğlu, “Yarım kalan işimiz, halka verdiğimiz sözümüz var. Birlikte kazanıp beraber yöneteceğiz. Parolamız ‘Nerede kalmıştık!” diyerek bu kez Ümraniye’de seçimi alma inancıyla kazanmak için şimdiden sahaya çıktı.

Seçim bölgesinde halkın kapısını çalan Eyüboğlu, aday gösterilmesi durumunda vatandaşlardan destek istedi. İlk durağı ilçenin merkezinde esnaf ve vatandaşlar olan Eyüboğlu, gittiği yerlerde hem müşterilerle hem de esnafla sohbet etti. Eyüboğlu, Ümraniyelilerin sevgisiyle karşılaşıyor.

“ÜMRANİYE’Yİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Sohbet ettiği Ümraniyelilere ‘katılımcı belediyecilik’ sözü veren Eyüboğlu, “Belediye başkanlığı sadece yönetmek değil aynı zamanda birlikte hareket etmek demektir. İlçemizin sorunlarını birlikte çözeceğiz. Ümraniye’yi hep birlikte yöneteceğiz” diyor.

#SacitEyüboğlu #CHPÜmraniye #Mart2019yerelseçim

Etiketler: » » »
Share
1032 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ