logo

ENVER SEDAT ÇAKIROĞLU ADAY ADAYLIĞI BAŞVUSURUNU YAPTI

AK Parti Ümraniye eski İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için ilçe belediye başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 9.11.2018


31 Mart 2019 yerel seçimleri yaklaşırken partilerin aday adaylığı sürecinin başlamasıyla birlikte siyaset arenası da ısınmaya başladı. AK Parti’de 5-12 Kasım olarak belirlenen belediye başkanlıkları için aday adayı başvuruları süreci devam ediyor. İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Ümraniye’de AK Parti’nin adayının kim olacağı merak konusu! Herkes bu sorunun yanıtını ararken Ümraniye Belediye Başkanlığı için eski İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, bugün aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Parti merkezinde düzenlenen törende başvuru belgelerini Seçim İşleri Başkanı Ziya Durmuş Çiftçioğlu’na teslim eden Çakıroğlu‘na aralarında eski belediye başkan yardımcısı Av. Serap Eşit Elveren ile eski ilçe yöneticileri ve mahalle başkanlarının bulunduğu bir grup partili destek verdi.

ÜMRANİYE İÇİN HEP BİRLİKTE DAHA GÜZELE

Çakıroğlu, “Hepimizin tek amacı Ümraniye’mize hizmet etmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak. Bugünden tezi yok 7/24 sahada olacağız ve hep birlikte çalışacağız. Çıktığımız bu yolda şahsım ve yol arkadaşlarıma Allah’tan yar ve yardımcımız olmasını diliyorum. Partim ve değerli Ümraniyeliler adına da hayırlı olsun. Ümraniye için hep birlikte daha güzele” dedi.

Çakıroğlu, daha sonra kendisine destek veren partililerin tebriklerini kabul ederek, “Bu kutlu yürüyüşümüzde yanımızda olduğunuz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

#EnverSedatÇakıroğlu #AKpartiÜmraniye 

 

Etiketler: » »
Share
1493 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ