logo

DEMOKRAT PARTİ’NİN ÜMRANİYE ADAYI MUHAMMED BULUT

Demokrat Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı, Anavatan Partisi’nin İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Muhammed Bulut oldu.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi// 16.02.2019


31 Mart 2019 yerel seçimine giremeyen Anavatan Partisi’nin İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Muhammed Bulut, Demokrat Parti‘nin Ümraniye Belediye Başkan Adayı oldu.

DERDİMİZ SİYASET YAPMAK DEĞİL, HİZMET ETMEK

Dertlerinin siyaset yapmak değil vatana olan sevgisiyle millete hizmet etmek olduğunu kaydeden Muhammed Bulut, adaylığına ilişkin gazetemize yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

“Anavatan Partisi’nin 2019 İdari ve Mali Seçimlere girememesinin ardından Demokrat Parti’nin yetkilileri tarafından şahsıma yapılan Ümraniye Belediye Başkan Adaylığı teklifine ‘evet’ dedim. Dertdimiz siyaset yapmak değil vatana olan sevgimizle milletimize hizmet etmek. Ümraniye’de farkındalık oluşturmak ve Ümraniye’ye daha doğrusu Ümraniyelilere hizmet etmek istiyorum. Bu bağlamda Ümraniye Belediye Başkanlığına adayım”

Muhammed Bulut KİMDİR?

Aslen Erzincan Refahiye’li olan Muhammed Dursun BULUT, 29 Ekim 1994’te İstanbul’da doğdu. 2008 yılında Ümraniye Ahmet Yavuz İlkokulundan, 2012 yılında Sarıyer İmam Hatip Lisesinden birincilik ile mezun oldu.

Üniversiteyi Antalya Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde okudu ve 2018 yılında mezun oldu.
Lise yıllarında okulu temsilen birçok yarışmaya katılmıştır. Hocaları tarafından hitabet konusunda beğeni aldığından bunu vatan sevgisi ile birleştirip siyasi faaliyetlerde kullanmaya gayret göstermiştir. 

Siyasete babası Muzaffer Bulut sayesinde başlamıştır. Muzaffer Bulut en son Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Muhammed Dursun Bulut siyasi faaliyetlere Anavatan Partisi’nde başlamıştır. Anavatan Partisi’nin İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürütmekteydi. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında faaliyetleri devam etmektedir.

Etiketler: » » »
Share
1519 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ