logo

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BELEDİYE BAŞKANLARINA AYAR!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bazı belediye başkanı ve vekillerin vatandaşa tevazu ile davranmadığını belirterek, AK Parti’nin bu yüzden oy kaybettiğini ifade etti.

CUMHURBAŞKANI Erdoğan AK Parti’nin oy kaybetmesiyle ilgili çok dikkat çeken açıklamalar yaptı. Partide bazı isimlerin vatandaşa tepeden baktığını söyleyen Erdoğan bu yüzden oy kaybı yaşandığını ifade etti. Erdoğan, “Gönüllere girmiyorsak, vatandaşa tepeden gurur abidesi olarak bakıyorsak, kusura bakmayın bu millet şamar oğlanı değil. Bir oy verir, iki oy verir kenara koyar.” diye konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu.

İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

MİLLETE YANLIŞ YAPAN KİMSENİN AK PARTİ’DE YERİ OLMAZ!

BANA GELEN RAPORLARDAKİ ELEŞTİRİLER…
– Bana gelen raporlara bakınca bazı eleştiriler var ki çok çok önemli. Vatandaşlar özellikle şunu arıyor. Tevazu arıyor. “Benim dükkanıma gelip bir çay içmedikten sonra ben belediye başkanını ne yapayım” diyor. Değerli arkadaşlar bizi yükselten tevazumuz olmuştur. Biz tevazumuzu kaybettiysek, puan kaybına da açık net kaybımız olmuştur.

    Ümraniye’yi  ‘BİTİREN’ ikili !!!

 

EN GÜÇLÜ OLDUĞUMUZ YERDE PUAN KAYBETTİYSEK… 
– En güçlü olduğumuz yerlerde puan kaybettiysek bunu kendimize soracağız. Çok iyi hizmetler yapmış olabiliriz ama bu yeterli değildir. Önemli olan gönüllere girmektir.

MİLLET ŞAMAR OĞLANI DEĞİL… 
– Gönüllere girmiyorsak, vatandaşa tepeden gurur abidesi olarak bakıyorsak, kusura bakmayın bu millet şamar oğlanı değil. Bir oy verir, iki oy verir kenara koyar.

Etiketler: » » »
Share
911 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ