logo

CÜBBELİ AHMET HOCA: İBB’ye KAYYIM ATANMALI

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, görevden alınan HDP’li belediye başkanlarını ziyaret eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ziyaretini eleştirerek “İBB’ye kayyım atanmalı” dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, haftalık sohbetinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Cübbeli Ahmet Hoca, görevden alınan HDP’li Diyarbakır ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlarını ziyaret eden CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yerine kayyım atanması gerektiğini ifade etti.

İBB’ye kayyım atanmasını isteyen Cübbeli Ahmet Hoca, şu ifadeleri kullandı:

“İmamoğlu kayyım atanan belediyelere ziyarete gidiyor. Ne terörü diyor. Terör filan yoktur diyor. Adamlar dağa sıcak yemek gönderiyor. Kalori alsın, Türk askerini, polisi şehit etsin diye.

Terörün marşı okunuyor, adamlar kalkıp selam duruyor. Bu askerleri kim şehit etti? Bu belediyelerden gelen paralarla olmadı mı bu iş? Nasıl olacak terör?

Biz neden her hafta şehit haberi alıyoruz? Resmen diyet borcunu ödüyor. Bu kayyımlar yetmez. Daha nice kayyum öven belediyeler var. Onlara da kayyım atanmalı. Bu adam kalkıp ona desteğe gidiyor. Buna göz yumulur mu?”

Etiketler: » » »
Share
1138 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ