logo

ÇİĞKÖFTECİ AZİZ USTA, ÜMRANİYE’DE…

Lezzetini tarihinden ve usta ellerin sırrından alan, çiğköftenin benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme ve insan sağlığı için hizmet etmeye devam eden Çiğköfteci Aziz Usta, Ümraniye Atatürk mahallesinde hizmete açıldı.

ÇİĞKÖFTE favori oldu, 630 Milyon TL’ye ulaşan cirosuyla gıda sektörünün ilk tercihleri arasına girdi. Şubeleşme çalışmalarını sürdüren Aziz Usta lezzeti, Ahmet Coşkun hocanın coşku dolu duasıyla Ümraniye’de hizmete açıldı. Atatürk mahallesi Fatih Sultan Mehmet caddesi no:59/B deki açılışa Ahmet Coşkun, Ali Bekereci hocaların yanı sıra işletme sahibi Önder Altınışık ve İstanbul genelinden davetli ve misafirlerin katıldığı açılış töreninin ardından ikramlarla Ümraniyeliler çiğ köfteye doydu. Altınışık, çiğ köftecilikte bir hayli iddialı olduklarını ortaya koydu.

“VER BİR DÜRÜM ÇİFT LAVAŞLI OLSUN…”

Ne Ayvalık tostu, ne de patates cipsi, son yılların favorilerinden biri çiğ köfte oldu. Anadolu’da uzun yıllardır özel gün ve gecelerde yoğrularak misafirlere ikram edilen çiğ köfte, ticari zeka ile birleşince dalga dalga Türkiye’ye yayıldı. Franchise işletmelerle birlikte hızla büyüyen firmalar kobilerden fabrikalara dönüştü, sayıları onbinleri bulan istihdam ordusu oluştu. Ayaküstü dürüm, yarım porsiyon, tam porsiyon ve aile boyu çiğ köfte menüleri oluştu. Lavaş lezzetiyle birleşen çiğ köftenin acı kıvamı da genel taleplere göre dengelenince, sektörde dikkat çeken büyüme yaşandı. Marulu, rokası ve maydanozu, acı sosu, nar ekşisi ve limonuyla damaklarda lezzetler çeşitlendi.

Müşterilerin önemli bir kısmının “çift lavaşlı” dürümü tercih etmesi de tesadüf değil. Hamurişi menülere yatkınlığıyla öne çıkan Türk damak tadında lavaşın yeri de önemli bir yer tutuyor.

SİPARİŞ Tel: (0216) 505 00 64 GSM: 0532 202 38 99

Etiketler: » » »
Share
1961 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ