logo

CAFER AKTÜRK: “ÜMRANİYE’NİN KADERİNİ DEĞİŞTİRMEYE ADAYIM!”

Aday adayı tanıtım toplantısında konuşan CHP Ümraniye Belediye Başkan aday adayı Cafer Aktürk, “Ümraniye’nin makus talihine son vermek için Ümraniye’nin kaderini değiştirmek için yola çıktım. Ben belediye başkan aday adaylığına değil Ümraniye’nin kaderini değiştirmeye adayım” dedi.

HABER: Kerim ÖZTÜRK // Ümraniye Gündemi Gazetesi // 3.11.2018


CHP Ümraniye ilçe başkanlığından istifa ederek 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimde CHP’den belediye başkan aday adayı olan Cafer Aktürk, aday adayı toplantısında partililerle buluştu. Ümraniye çarşıdaki CHP’nin ilçe merkezindeki toplantıya partililerin yoğun katılımı dikkat çekti.

Burada yaptığı konuşmada CHP’li üyelere seslenen Cafer Aktürk, Ümraniye’nin kaderini değiştirmek için yola çıktığını, 1975 yılından itibaren Ümraniye’de oturan biri olarak Ümraniye’nin her türlü sorununu bildiğini ve çözüm olabilecek projelerinin mevcut olduğunu söyledi.

Aktürk, “Yarım aşıra yakın geçen bir ömürde yaşanmış çokça hikaye var ve hikaye Ümraniye’de yaşayan halkımızın yaşadığı hikaye ile örtüşmektedir. Bu noktada bu bölgedeki oy oranını tersine çevireceğimize inancım tamdır. Bu nedenle diyorum ki; Sizler ile beraber Ümraniye’nin makus talihine son vermek için Ümraniye’nin kaderini değiştirmek için yola çıktım. Ben belediye başkan aday adaylığına değil Ümraniye’nin kaderini değiştirmeye adayım” dedi.

CHP Ümraniye Belediye Başkan aday adayı Cafer Aktürk’ün konuşmasından satır başları şöyle:

“ÜMRANİYE’Yİ HALKIMIZ İLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

“Biz, rantın, talanın, beton yığınlarının ilçesi değil halkın Ümraniye’si için geliyoruz.

Yandaşlarla değil halkla birlikte yönetmeye geliyoruz.

Biz sosyal bir kent, özgür bir Ümraniye yaratmaya geliyoruz.

Kısaca, Sosyal Demokrat Belediyeciliğini 31 Mart 2019 itibari ile Ümraniye’de yaşayarak göreceğiz. Halk kendi belediyesini kendisi yönetecektir. Yani halkımız ile beraber Ümraniye’yi yöneteceğiz.”

“AKP İKTİDARINA SON VERME NOKTASINDA MUHALEFET BLOĞU TEMSİLCİLERİYLE AYNI DÜŞÜNCE ÇİZGİSNDEYİZ”

“Yerelde tüm muhalefet bloğu temsilcileri ile yakın işbirliğimiz devam etmektedir. İletişimimiz en üst noktada ve hedef anlamında aynı düşünce çizgisindeyiz. Tek amaç, doğru hamleler ve doğru yöntemler ile Ümraniye’mizi yönetilemez hale getiren AKP iktidarına son vermektir. Bu hedef için çalışabilecek heyecan ve irade oluşmuş durumdadır. Önemli olan seçmeni motive etmek ve başarabileceği duygusunu verebilmektir.”

“SORUNLARA ÇÖZÜM OLABİLECEK PROJELERİM MEVCUTTUR”

“1975 yılından itibaren Ümraniye’de oturan Cafer Aktürk olarak Ümraniye’nin her türlü sorununu bilen ve çözüm olabilecek projelerim mevcuttur. Çocukluğum varoş olarak adlandırılan gecekondu olarak adlandıracağımız yapılarda yaşayarak geçmiştir. Kısaca şu an sıkıntılar içerisinde yaşam mücadelesi ve büyük oranda AKP’ye oy veren bu kesimin yaşantısını yaşamış biri olarak onlar ile ortak dili oluşturacağımız aşikardır.”

“ÜMRANİYE’NİN KDERİNİ DEĞİŞTİRMEYE ADAYIM”

“Yarım aşıra yakın geçen bir ömürde yaşanmış çokça hikaye var ve hikaye Ümraniye’de yaşayan halkımızın yaşadığı hikaye ile örtüşmektedir. Bu noktada bu bölgedeki oy oranını tersine çevireceğimize inancım tamdır.

Bu nedenle diyorum ki; Sizler ile beraber Ümraniye’nin makus talihine son vermek için Ümraniye’nin kaderini değiştirmek için yola çıktım. Ben belediye başkan aday adaylığına değil Ümraniye’nin kaderini değiştirmeye adayım.”

“ÜMRANİYE’NİN AYRALARINI DÜZELTECEK BİR MÜHENDİSE İHTİYACI VAR”

“Ümraniye ayarları bozulmuş bir ilçedir ve bu ayarları düzeltecek bir ekibe ihtiyacım vardır. Bu ayarları düzeltebilecek ekibin başında bir mühendis olmalıdır. Bu kadro CHP iktidarını 25 yıl sonra yeniden iktidar yaparak Ümraniye’de yepyeni bir beyaz sayfa açmaya hazırdır. Bu kadronun motor gücü sizsiniz. Sizlerle beraber Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını 31 Mart 2019’da Ümraniye Belediyesi binasına dikeceğiz. Hepinizi şimdiden doğum gümüm olan 2 Nisan 2019’da belediye başkanlığı makamında kutlayacağımız doğum günü partime davet ediyorum. Çünkü o zaferin kahramanları sizler olacaksınız.  Cumhuriyet kahramanları…”

#CaferAktürk #CHPÜmraniye #CHPBelediyeBaşkanAdayAdayı

Etiketler: »
Share
1176 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ