logo

ANAP, TEMİZ SİYASET İÇİN GERİ DÖNÜYOR!

1983 yılında merhum Turgut Özal tarafından kurulan ve 1991’e kadar aralıksız tek başına iktidarda kalan Anavatan Partisi, ‘Aydınlık Bir Gelecek İçin Ben de Varım’ sloganı ile Genel Başkan İbrahim Çelebi önderliğinde yola çıkıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerine başlayan ve merhum Turgut Özal’ın yaktığı ışıkla yoluna devam eden aydınlık bir geleceği hedefleyen Genel Başkan İbrahim Çelebi, 21. Dönem Anavatan İstanbul milletvekili Emre Kocaoğlu ile birlikte Anavatan Ümraniye İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

ÇELEBİ: “KAPIMIZ HERKESE AÇIK”

İlçe Başkanı Gökan Çakır ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Genel Başkan Çelebi, “Atatürk’ün dediği gibi Kuvayı Milliye sınırlarında yaşayan herkes Türk vatandaşıdır. Bizim kapımız dil, din, ırk ayrımı gözetmeden bu ülkede herkese açıktır” dedi.

Yakın zamanda Ümraniye halkına yönelik faaliyetlerine başlayacak olan Anavatan Ümraniye İlçe Başkanlığı, standlar kurarak ziyaretler ve çeşitli etkinlikler düzenleyerek halkın nabzını tutup Anavatan ruhunu canlandırmayı amaçlıyor.

ÇAKIR: “TEMİZ BİR SİYASET HEDEFLİYORUZ”

İlçe Başkanı Gökan Çakır, “Hiçbir siyasi parti ve kurumla derdimiz yok. Her siyasi parti ve kuruma gerekli saygıyı göstererek temiz bir siyaset hedefliyoruz. Bu ülke için faydalı ve yararlı olan her oluşumun en büyük destekçisi biz olacağız” dedi.

Aydınlık bir gelecek için halkın desteğini beklediklerini ifade eden Başkan Çakır, vatandaşların İlçe Başkanlığının faaliyetlerini ‘Facebook Anap Ümraniye’ sayfasından takip edebileceklerini söyledi.

HABER: Kerim ÖZTÜRK

Etiketler: » » » »
Share
1617 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ